پیش‌درآمد Supernatural به نام سریال The Winchesters ساخته می‌شود

23 اردیبهشت 1401 - 22:00
سریال Supernatural

شبکه سی دابلیو دستور ساخت یک فصل کامل از سریال The Winchesters، پیش‌درآمد سریال Supernatural را داده است.

سریال وینچسترها (The Winchesters)، پیش‌درآمدی برای سریال سوپرنچرال (Supernatural) است و حالا شبکه سی دابلیو دستور ساخت یک فصل کامل از این سریال را داده است. سریال «وینچسترها»، اولین نسخه‌فرعی لایو اکشن از سریال برجسته و طولانی «سوپرنچرال» به شمار می‌رود.

سریال «سوپرنچرال» برای ۱۵ فصل ادامه داشت و ۳۲۵ قسمت از آن ساخته شده است. این سریال که با بازی جنسن اکلس (Jensen Ackles) و جرد پادالکی (Jared Padalecki) در نقش‌های اصلی است، در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی به پایان راه خود رسید.

سریال «وینچسترها»، پیش‌درآمدی برای سریال اصلی محسوب می‌شود و قرار است داستان عاشقانه پدر و مادر سم و دین به نام جان با بازی دریک راجر (Drake Rodger) و مری با بازی مگ دانلی‌ (Meg Donnelly) را به تصویر بکشد. جنسن اکلسن علاوه بر تهیه‌کنندگی سریال، به عنوان راوی نیز در سریال «وینچسترها» حضور دارد.

شبکه سی دابلیو در اقدامات اخیر خود، چندین سریال را کنسل کرد و در عین حال، دستور ساخت چندین سریال دیگر را داد. یکی از همین سریال‌ها، سریال «وینچسترها» است که قرار است یک فصل کامل از آن ساخته شود. سریال شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights) و سریال واکر: استقلال (Walker: Independence) دو سریال دیگری هستند که شبکه سی دابلیو دستور ساخت یک فصل کامل از آن‌ها را داده است.

علاوه بر دریک راجر و مگ دانلی، اخیرا نیدا خورشید (Nida Khurshid) و جوجو فلیتز (Jojo Fleites) به جمع بازیگران سریال «وینچسترها» اضافه شدند. قبلا نیز قرار بود نسخه‌هایی فرعی از سریال «سوپرنچرال» همچون سریال خواهران ویوارد (Wayward Sisters) و سریال سوپرنچرال: بلادلاین (Supernatural: Bloodlines) ساخته شوند اما شبکه سی دابلیو با آن‌ها موافقت نکرده بود.

منبع: اسکرین رنت

M.MTDARKSIRENGramy kmeysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Saeidm گفت:

  خود سریالش تا فصل ۶ خوب بود ولی خیلی ادامه دادن
  این پیش درامدم بنظرم نباید بیش تر از یه فصل باشه

  • نمیشه گفت که تا فصل 6 خوب بود و در ادامه بد بود…
   از اول قرار بود کلا 2 فصل باشه این سریال اما وقتی دیدن ترکوند ادامه اش دادن اونم به بهترین شکل…
   شما کافیه تو این 15 سال بیاید به شخصیت های اصلی/فرعی و مثبت / منفی این سریال یه نگاهی بندازید که چقد استادانه طراحی شدن. چقد لوکشینا با حساسیت انتخاب شدن که مخاطب باهاشون احساس راحتی کنه و چقد موسیقی های سریال جذاب و دلنشینه… کار هر نویسنده ای نیست که در کنار داستان اصلی سریال بیاد یسری داستان فرعی علم کنه که به جذابیت همون داستان اصلی باشه… کلا سریال سوپرنچرال میتونه یه درس مشقی باشه برای بازی سازان.

   77kavehd2PENTIX