مس میکلسن در فیلم The Black Kaiser پیش‌درآمد فیلم Polar بازی می‌کند

23 اردیبهشت 1401 - 20:00
فیلم The Black Kaiser

مس میکلسن که قبلا در فیلم Polar بازی کرده بود، قرار است بار دیگر همین نقش را در فیلم The Black Kaiser بازی کند.

مس میکلسن (Mads Mikkelsen) در سال ۲۰۱۹ میلادی، در فیلم قطبی (Polar) محصول سرویس آنلاین نتفلیکس نقش اصلی را بازی کرده بود. حالا، او قرار است همان نقش را در فیلم بلک کایزر یا قیصر سیاه (The Black Kaiser) بازی کند. هر دو فیلم بر اساس مجموعه کتاب‌های کمیکی هستند که توسط نویسنده اسپانیایی ویکتور سانتوس (Victor Santos) خلق شده‌اند؛ هر چند، هنوز مشخص نشده است که این دو فیلم چگونه به یکدیگر مرتبط خواهند بود.

فیلم «قیصر سیاه» بر اساس رمانی گرافیکی به همین نام خواهد بود و عنوان فیلم نیز اشاره به برترین آدمکش جهان با بازی مس میکلسن دارد که توطئه‌ای مرگبار را کشف می‌کند که برای محافظت از یک سیندیکای آدمکش‌ها بوده است و همین باعث می‌شود تا چندین قاتل سعی در کشتن او داشته باشند. اتفاقات این فیلم قبل از اتفاقات فیلم «قطبی» رخ می‌دهند.

جوناس اکرلوند (Jonas Åkerlund) و جیسون راثول (Jayson Rothwell) که کارگردان و نویسنده فیلم اول بودند نیز قرار است کارگردانی و نویسندگی فیلم «قیصر سیاه» را در دست داشته باشند. جیسون راثول به همراه مس میکلسن قرار است فیلم‌نامه فیلم را قلم بزند.

از آنجا که عوامل،‌ تهیه‌کنندگان و بازیگران فیلم «قطبی» در توسعه فیلم «قیصر سیاه» حضور دارند، پس می‌توان انتظار اثری جذاب و تماشایی همانند فیلم قبلی را داشت. فیلم «قیصر سیاه» قرار است در جشنواره کن امسال به مزایده گذاشته شود تا پخش‌کننده آن مشخص گردد. احتمال اینکه سرویس آنلاین نتفلیکس آن را خریداری کند، بسیار زیاد است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENJust GOD OF WARAmir hossein (I'm back)meysambanti nigger

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید