پوستر شخصیت‌های جدید فیلم Top Gun: Maverick منتشر شد

23 اردیبهشت 1401 - 19:00

پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم مورد انتظار «Top Gun: Maverick» منتشر شده که نسل آینده خلبان‌های تاپ گان را به ما معرفی می‌کند. 

کمپانی پارامونت پوسترهایی از شخصیت‌های قدیمی و جدید فیلم «Top Gun: Maverick» منتشر کرده است. هر پوستر یکی از شخصیت‌های این فیلم مورد انتظار را نشان می‌دهد.

اولین پوستر به خلبان کهنه‌کار پیت «ماوریک» میچل با بازی تام کروز (Tom Cruis) که پس از حضور در فیلم اصلی تاپ گان، به این فرنچایز بازگشته است تعلق دارد. در این فیلم، این خلبان باید یک کلاس جدید از هوانوردان مشتاق را فرماندهی کند، مسئولیتی که او سعی کرد در تمام دوران حرفه‌ای خود در نیروی دریایی از آن اجتناب کند. در این فیلم شاهد بازگشت تام (مرد یخی) کازانسکی دشمن قدیمی ماوریک، با بازی وال کیلمر (Val Kilmer) نیز خواهیم بود. از آنجایی که ماوریک از گرفتن ترفیع رتبه اجتناب می‌کرد، کازانسکی به راحتی موفق شد تا به رتبه فرمانده ناوگان ایالات متحده آمریکا دست یابد. پوستر دوم یک شخصیت جدید را به ما معرفی می‌کند.

بقیه پوسترها خلبانانی که تحت فرماندهی مارویک هستند را نشان می‌دهند: بردلی (روستر) بردشاو با بازی مایلز تلر (Miles Teller)، باب با بازی لوئیس پولمن (Lewis Pullman)، فن‌بوی با بازی دنی رمیرز (Danny Ramirez) و فینکس با بازی مانیکا باربارو (Monica Barbaro). روستر پسر خلبان فقید، نیک بردشاو می‌باشد. در فیلم اول «Top Gun» ماوریک تا حدودی مسئول مرگ کمک خلبان خود بوده و حالا پسرش از شاگردان او است.

خلاصه فیلم «Top Gun: Maverick»:

خلبان آزمایشی، کاپیتان پیت میچل ملقب به ماوریک (کروز)، پس از سی سال خدمت عمدا از ترفیع گرفتن در حرفه خود امتناع کرده است. او به دستور رقیب قدیمی خود، تام کازانسکی، برای آموزش گروهی از فارغ‌التحصیلان تاپ گان برای یک ماموریت اختصاصی فراخوانده می‌شود. در میان شاگردان او ستوان بردلی بردشاو، مقلب به خروس، پسر همکار و دوست قدیمی او نیک بردشاو فقید، حضور دارد.

فیلم «Top Gun: Maverick» ماه گذشته در سینماکان به نمایش درآمد و نقدهای مثبت زیادی را دریافت کرد. این فیلم ماه آینده در جشنواره کن نیز به نمایش در خواهد آمد. طرفداران در تاریخ 27 مه (6 خرداد) بالاخره قادر خواهند بود تا این فیلم را در سینماها تماشا کنند. پوسترهای فیلم «Top Gun: Maverick»:

منبع: کولایدر

DARKSIRENGramy kSamadmariomeysambJust GOD OF WAR
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید