شایعه: تصاویری از بازی جدید Silent Hill منتشر شدند

23 اردیبهشت 1401 - 11:01

به‌تازگی کاربر توییتری AestheticGamer یا همان Dusk Golem، اولین تصاویر از بازی جدید Silent Hill را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

در طول دو سال اخیر، شایعات مختلفی در خصوص توسعه‌ی بازی جدید از سری Silent Hill منتشر شده‌اند. طبق شایعات، گفته می‌شود چند بازی از این مجموعه در دست توسعه قرار دارند. ظاهراً یکی از این بازی‌ها با همکاری کونامی (Konami) و استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، سازنده‌ی بازی‌های Blair Witch و The Medium، ساخته می‌شود. در همین راستا، اخیراً یکی از منابع داخلی عناوین ترسناک، تصاویر و اطلاعات تازه‌ای از بازی جدید Silent Hill را منتشر کرده است.

در قسمت زیر تصاویر بازی جدید Silent Hill را مشاهده می‌کنید.

کاربر Dusk Golem می‌گوید که این تصاویر مربوط به بیلد سال 2020 است و در آینده‌ای نزدیک، جزئیات بیشتری از آن را به اشتراک خواهد گذاشت. همچنین منبع مذکور اشاره می‌کند این بازی، تنها عنوانی نیست که از فرنچایز Silent Hill در دست توسعه است. علاوه بر این، طبق ادعای Dusk Golem، بازی اشاره شده دارای پیام‌های کوتاه (SMS) است؛ موردی که پیش از این نیز آلانا پیرس، ژورنالیست سابق، اشاره کرده بود که در بازی Silent Hill کوجیما وجود خواهد داشت.

هنوز مشخص نیست که بازی جدید Silent Hill توسط کدام یک از استودیوها در دست توسعه قرار دارد. در هر صورت باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی در خصوص این بازی باشیم.

کاکتوس حامی سوسمار ها@alistarBabayagaSky ManSamadmarioPARASITE EVE 2The old playerETERNAL_MAN (از بن بازگشته)M.MTJust GOD OF WARSparklingBlueNicKحاج عرفانناتی گادDefaltGamermeysambPorfosorEllie Terminatorعلیmore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید