بازی موبایلی Call of Duty: Project Aurora معرفی شد

22 اردیبهشت 1401 - 12:55
Call of Duty: Project Aurora

بازی جدید موبایلی مجموعه‌ی Call of Duty یعنی Call of Duty: Project Aurora معرفی شد. این بازی احتمالاً به عنوان نسخه‌ی موبایلی Warzone در نظر گرفته خواهد شد.

بازی Call of Duty: Project Aurora، عنوانی جدید و موبایلی با هدف ارائه‌ی تجربه‌ای اکشن و بتل رویال اصطلاحاً فست-پِیس یا سرعتی، دقیق و با کیفیت معرفی شد. در حال حاضر، این بازی در مرحله‌ی آلفا از توسعه‌ی خود قرار دارد و مراحل بهینه‌سازی، رفع اشکال، جمع‌آوری بازخوردها و تست‌های کاربران را پشت سر می‌گذارد. اگرچه شرکت‌کنندگان در این تست‌ها نمی‌توانند جزئیات بازی را به اشتراک بگذارند، اما تیم توسعه‌ی آن وعده دادند که اطلاعات جدید این بازی از طریق وبسایت رسمی به زودی منتشر خواهد شد.

در صفحه‌ی پرسش و پاسخ این بازی آمده است که در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است و تمامی محتوای فعلی در نسخه‌ی آلفا نیز می‌تواند در آینده دستخوش تغییر شود. در حال حاضر، ارزیابی مکانیک‌های گیم‌پلی این بازی بتل رویال در مقیاس بزرگ در گوشی‌های هوشمند در اولویت قرار دارد.

این تیم همچنین تایید کرد که محتوای آلفای این بازی تمامی آن چیزی نخواهد بود که در نسخه‌ی نهایی وجود خواهد داشت. علاوه بر این، شرکت اکتیویژن (Activision) پیش‌تر تایید کرده بود که نسخه‌ای از Call of Duty: Warzone برای گوشی‌های هوشمند در حال توسعه است و به احتمال بسیار زیاد Call of Duty: Project Aurora همان عنوان خواهد بود.

همچنین، جالب است بدانید که استودیوهای زیادی از جمله بیناکس (Beenox)، اکتیویژن شانگهای (Activision Shanghai)، اکتیویژن سنترال تک (Activision Central Tech)، دیمن‌ویر (Demonware)، استودیوی سالید استیت (Solid State Studios) و دیجیتال لجندز (Digital Legends) همگی در ساخت این عنوان موبایلی همکاری خواهند کرد.

The Dark Sniperکاکتوس حامی سوسمار هاA.H..GDetectiveAlireza@alistarDr.Pyroمارکو تاجر ایتالیایی (دلال شامپو سیر پرژک)علیking nima shamsJust GOD OF WARM.MTㅤAshen undead the bearerMishsThe old player

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید