فیلم Avatar 2 نیامده رکورد زده است

22 اردیبهشت 1401 - 10:00

جدیدترین ساخته جیمز کامرون یعنی Avatar 2 پیش از آن که حتی اکران شود، در حال جابجایی رکوردها است.

بیش از 10 سال از اکران پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما گذشته است و سرانجام دنباله آن که تحت عنوان Avatar: The Way of Water شناخته می‌شود، نخستین تریلرش منتشر شده است. همگان منتظرند تا ببینند جدیدترین ساخته جیمز کامرون (James Cameron) در باکس آفیس به چه صورت عمل خواهد کرد و آیا می‌تواند شگفتی‌ساز شود یا خیر!

با این حال، حتی قبل از این که آواتار 2 اکران شود، شاهد رکوردشکنی این دنباله هستیم. بدین صورت که نخستین تریلر آن در طی 24 ساعت به تعداد بازدید خیره‌کننده‌ای دست پیدا کرده است که نمایانگر ذوق و شوق مردم برای تماشای این اثر است.

طبق گزارشی که خبرگزاری هالیوودریپورتر منتشر کرده است، تریلر The Way of Water تنها در عرض یک روز 148.6 میلیون بیننده را به خود جذب کرده که تنها 23 میلیون نفر از آن‌ها متعلق به کشور چین بوده‌اند. این بدین معنا است که بینندگان تریلر آواتار 2 تنها در یک روز، از بینندگان تریلرهای تمام فیلم‌های Star Wars بیشتر بوده است.

به عنوان نمونه، تریلر فیلم Rise of Skywalker در عرض یک روز موفق شده بود تا 112.4 میلیون بیننده را به خود جذب نماید که بسیار کمتر از جدیدترین ساخته جیمز کامرون بوده است.

همچنین با توجه به این که نخستین‌بار، در جریان اکران Doctor Strange in the Multiverse of Madness شاهد تریلر آواتار 2 بوده‌ایم، با توجه به این که این فیلم تاکنون موفق شده تا 450 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد؛ میزان بازدید این تریلر سرسام‌آور خواهد بود.

در سال 2009 بود که آواتار در سینما کران شد و توانست تا طی یک عملکردی تاریخی، به فروشی معادل 2.84 میلیارد دلار دست پیدا کند و به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما شناخته شود. به مناسبت اکران دنباله این فیلم، باری دیگر و در تاریخ 23 سپتامبر (1 مهر) شاهد اکران دوباره آواتار در سینما خواهیم بود.

فیلم Avatar: The Way of Water برای اکران در تاریخ 16 دسامبر (25 اذر) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

PROfess0r_xtHosseinThe hunt is comingDetective❤GOD OF WAR❤M.MTmasoud pc gamer (doffy edition)Just GOD OF WARKHEDER_Pro_GamerMengoThe old playermeysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید