شاهد تریلر Zero Contact با هنرنمایی آنتونی هاپکینز باشید

21 اردیبهشت 1401 - 23:59

در فیلم Zero Contact شاهد آینده‌ای آخرالزمانی هستیم که بشر مجبور خواهد شد تا در انزوا به زندگی بپردازد.

کمتر کسی فکرش را می‌کرد که روزی بشر مجبور شود برای حفظ سلامتی و جانش در خانه‌اش محبوس شود؛ مسئله‌ای که طی چند سال گذشته و به دلیل همه‌گیری کرونا به وقوع پیوست. حال نیز شاهد تریلری از فیلم Zero Contact هستیم که بی‌ارتباط به این موضوع نخواهد بود.

در این فیلم، شاهد آینده‌ای هستیم که در آن یک میلیاردر با مرگ روبرو می‌شود و پس از آن ماموریتی مرموز به گروهی از مردم محول می‌شود که معلوم نیست چه تاثیری در آینده بشریت خواهد داشت.

آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) ایفاگر نقش میلیاردی است که پس از مرگش، تعدادی ویدیو برای پسرش و 4 نفر دیگر به یادگار می‌گذارد. او در این ویدیوها فاش می‌کند که فاجعه‌ای خطرناک زمین را تهدید کرده و مرگ وی تصادفی نبوده است. حال این افراد وظیفه پیدا می‌کنند تا این خطر که “راه‌اندازی مجدد حیات” خطاب می‌شود را خنثی نمایند.

در تریلر Zero Contact شاهد هستیم که علی‌رغم این که گروه منتخب مجبور هستند تا در خانه‌هایشان محبوس باشند، ولی افراد مرموزی در اطراف ملک آن‌ها ظاهر می‌شوند. این گروه برای نجات بشریت با سفرهای زمانی روبرو خواهند شد که باعث می‌شود تا درک آن‌ها نسبت به زمان و مکان به چالش کشیده شود.

این نخستین اثری خواهد بود که توسط ریک داگدیل (Rick Dugdale) کارگردانی می‌شود و در ادامه می‌توانید شاهد تریلر آن باشید:

فیلم Zero Contact در تاریخ 27 مه (6 خرداد) در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر

Ryan Bonesmeysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید