تریلر و تصاویر Avatar 2 منتشر شدند

20 اردیبهشت 1401 - 17:14

انتظارها بعد از بیش از یک دهه پایان یافت. تریلر Avatar: The Way of Water سرانجام با مناظر زیبایش از سیاره خارجی پاندورا منتشر شد.

دنباله بسیار مورد انتظار جیمز کامرون (James Cameron) اولین فیلم از چهار مجموعه ای است که قرار است ادامه اثر سال ۲۰۰۹ باشند.

این تریلر جیک سالی با بازی سم ورثینگتون (Sam Worthington) و نیتیری با بازی زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) را چهارده سال بعد از وقایع فیلم اول بازگردانده، آن هم زمانی که انسان تصمیم می‌گیرد برای همیشه در جسم موجود خارجی آبی رنگ باقی بماند. جیک و نیتیری خوشبخت هستند و یک پسر آبی رنگ دارند. گرچه آرامش در پاندورا همیشگی نیست و انسان‌ها به این سیاره بازگشته و شاهد تقابل جدید گونه‌های متجاوز و مردم محلی پاندورا هستیم. این تریلر همچنین نشان می‌دهد چگونه این دنباله درباره نسل جدیدی‌ است و پسر جیک و نیتیری را در مرکز توجه قرار داده و او را وارد ماجراجویی جدیدی می‌کند.

تریلر جدید سری آواتار حاکی از این است که چگونه استودیو قرن ۲۰ برای ساخت آواتار ۲ بسیار هزینه کرده است. سری اول جلوه‌های ویژه فوق‌‌العاده‌ای داشت و بصورت سه بعدی منتشر شد. اکنون تریلر این سری خبر از صحنه‌های جذاب و چشمگیر دیگری می‌دهد.

فیلم Avatar:The Way Water قرار است ۱۶ دسامبر (25 آذر) روی پرده سینماها برود. دیگر دنباله‌ها به ترتیب سال‌های ۲۰۲۴، ۲۰۲۶ و ۲۰۲۸ اکران گردند.

شما عزیزان می‌توانید این تریلر را از یوتیوب و تصاویر فیلم را در گالری پایین مشاهده کنید:

منبع: کولایدر

@alistarPROfess0r_xtDARKSIRENeddyLoRd_ttGramy kLittle∞GodJust GOD OF WARking nima shamsmeysambSamadmarioSami 227Mohsenj74
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید