تریلر سریال انیمیشنی The Boss Baby: Back In the Crib

26 فروردین 1401 - 14:00
سریال The Boss Baby: Back In the Crib

سرویس آنلاین نتفلیکس به تازگی تریلری برای سریال انیمیشنی The Boss Baby: Back In the Crib منتشر کرد.

سریال انیمیشنی بچه رئیس: بازگشت به گهواره (The Boss Baby: Back In the Crib) محصولی مشترک از استودیو دریم‌ورکس و سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود. به تازگی، تریلری تازه برای این سریال انیمیشنی منتشر شده است که چهره‌های تازه‌ای از این فرنچایز را به تصویر می‌کشد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

جی پی کارلیاک (JP Karliak) و آریانا گرینبلات (Ariana Greenblatt) بار دیگر صداپیشگی نقش‌های خود را بر عهده دارند اما بسیاری از صداپیشگان اصلی نقش‌ها در این سریال انیمیشنی حضور نخواهند داشت و بازیگران دیگری عهده‌دار این نقش‌ها شده‌اند.

سریال انیمیشنی «بچه رئیس: بازگشت به گهواره» ادامه اتفاقات فیلم بچه رئیس ۲ (The Boss Baby 2) محصول سال ۲۰۲۱ را در پیش خواهد گرفت؛ در این سریال انیمیشنی،‌ بچه رئیس یا تئودور تمپلتون متهم به اختلاس شده است و در حقیقت،‌ برای او پاپوش دوخته شده است. حالا، بچه رئیس باید به همراه برادر خود، با تام و خواهرزاده‌هایش برای حل این مشکل بزرگ همکاری کند.

سریال انیمیشنی «بچه رئیس: بازگشت به گهواره» شامل ۱۲ قسمت خواهد بود و هر قسمت نیز در حدود ۲۲ دقیقه زمان خواهند داشت. این سریال انیمیشنی، اولین سریال انیمیشنی از فرنچایز «بچه رئیس» محسوب نمی‌شود و قبلا در بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰، سریال انیمیشنی بچه رئیس: بازگشت به کار (Boss Baby: Back in Business) از سرویس آنلاین نتفلیکس منتشر شده بود.

از جمله صداپیشگانی که در سریال انیمیشنی «بچه رئیس: بازگشت به گهواره» حضور دارند می‌توان به مکس میتلمن (Max Mittelman)، مری فبر (Mary Faber)، کریزیا باخوس (Krizia Bajos)، الکس کازارس (Alex Cazares) و نیکول بایر (Nicole Byer) اشاره کرد.

سریال انیمیشنی «بچه رئیس: بازگشت به گهواره» قرار است در تاریخ ۱۹ مه سال ۲۰۲۲ میلادی (پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

منبع: کولایدر

SamadmariosnowgirlGramy kJust GOD OF WAR(Jonah hex(back from hell

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید