به زودی خبرهایی از فیلم Gears of War منتشر می‌شوند

علی محمدپناه
۱۲ اسفند ۱۴۰۰ - 11:03
فیلم Gears of War

تهیه‌کننده فیلم Gears of War اظهار داشته که به زودی خبرهایی در مورد این اثر اعلام خواهند شد.

دیلن کلارک (Dylan Clark) یکی از تهیه‌کنندگانی است که قرار است فیلم گیرز آف وار (Gears of War) را بسازند. او در مصاحبه جدید خود اظهار داشته که به زودی خبرهایی در مورد توسعه این فیلم برای طرفداران منتشر خواهد شد. او همچنین از علاقه خود برای آوردن این مجموعه به دنیای سینما گفته است.

مجموعه بازی‌های گیرز آف وار، بر محوریت نبرد بشریت با یک نژاد بیگانه خزنده به نام لوکوس هورد در سیاره سیرا است. بیشترین تمرکز نیز روی مارکوس فنیکس و تیمش قرار دارد که در ماموریت‌های مختلف، به دنبال شکست دادن دشمن هستند.

دیلن کلارک در مصاحبه جدید خود، در مورد اقتباس سینمایی از این بازی‌ها صحبت کرده است. متاسفانه او هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این پروژه را ارائه نداده است اما اشاره کرده که به زودی، خبرهایی خوبی در رابطه با همین فیلم منتشر خواهد شد. او گفته است:

من بسیار خوشحال هستم که شما نسبت به این اقتباس سینمایی علاقه‌مند هستید. من برای مدت‌ها است که به این مجموعه علاقه‌مند هستم و دوست دارم تا این مجموعه را به دنیای سینما بیاورم. فکر می‌کنم که به زودی، خبرهای رسمی در مورد این پروژه به گوش شما خواهد رسید.

توسعه فیلم «گیرز آف وار» از جمله پروژه‌هایی است که در جهنم توسعه گرفتار می‌شوند و قادر نیستند تا از آن خارج شوند. توسعه این اقتباس سینمایی از سال ۲۰۰۷ میلادی شروع شده بود. در آن زمان، کمپانی نیولاین سینما قرار بود تا این فیلم را بسازد و نویسنده و کارگردان آن را نیز مشخص کرده بود.

با این حال، این اتفاق رخ نداد. در سال ۲۰۱۷ میلادی، کمپانی یونیورسال حقوق این فیلم را بدست آورد و شین سالرنو (Shane Salerno) را برای نوشتن فیلم‌نامه آن به خدمت گرفته بود. با اینکه خبرهایی که به زودی در رابطه با این پروژه منتشر خواهند شد، ممکن است اطلاعات چندانی در رابطه با آن را ارائه نکنند اما مطمئنا، کور سوی امیدی برای پیشرفت این پروژه در سال‌های پیش‌رو است.

دیو باتیستا (Dave Bautista) برای مدت‌ها است که از علاقه‌مندی خود به حضور در این فیلم گفته است و باید دید که آیا او به این فیلم اضافه خواهد شد یا خیر.

منبع: اسکرین رنت

Moein MM2Communistعلیکاپتان استخونی@alistarجیمGramy kP.morgan 𔓙

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید