پوستر تازه سریال Halo منتشر شد + تریلر به زودی

6 بهمن 1400 - 21:52
سریال Halo

به تازگی پوستری تازه برای سریال Halo منتشر شده است. تریلر این سریال به زودی پخش خواهد شد.

پوستری برای سریال هیلو (Halo) منتشر شده است. این سریال به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) است. علاوه بر این پوستر، مشخص شده که تریلر این سریال به زودی منتشر خواهد شد و این تریلر ممکن است تاریخ پخش این سریال را اعلام نماید. در طی مراسم جوایز بازی اخیر، تیزری برای این سریال منتشر شده بود.

همانطور که بیشتر افراد می‌دانند، سریال هیلو بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام است. اتفاقات سریال همانند بازی‌ها در قرن بیست و ششم رخ می‌دهند و در این دوران، انسان‌ها گرفتار جنگی بین کهکشانی با تهدیدی بیگانه به نام کاوِننت هستند.

دکتر هالسی با بازی ناتاشا مک‌الهون (Natascha McElhone)، دانشمند باهوشی است که اسپارتان‌ها را خلق کرده‌ است؛ این‌ها سربازانی هستند که از لحاظ ژنتیکی و فناوری پیشرفته شدند تا توانایی ذهنی و فیزیکی بیشتری داشته باشند. سریال هیلو قرار است داستان مستر چیف اسپارتان جان-117 با بازی پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) را دنبال نماید. او فرمانده یک واحد از اسپارتان‌ها است.

پوستر تازه منتشر شده برای سریال هیلو، نگاهی نزدیک و دقیق از لباس و زره مستر چیف را به بینندگان و طرفداران ارائه می‌کند. این پوستر همچنین اعلام می‌کند که تریلر جدید این سریال قرار است یکشنبه هفته آینده پخش شود. سریال هیلو قرار است به طور انحصاری روی سرویس پارامونت پلاس عرضه شود و از همین رو، این تریلر ممکن است تاریخ پخش سریال را اعلام نماید.

از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به جن تیلور (Jen Taylor)، شبانه اعظمی (Shabana Azmi)، ناتاشا کولزاک (Natasha Culzac)، اولیو گریو (Olive Gray)، یرین ها (Yerin Ha)، بنتلی کالو (Bentley Kalu)، کیت کندی (Kate Kennedy)، چارلی مورفی (Charlie Murphy)، دنی ساپانی (Danny Sapani) و بوکیم وودبین (Bokeem Woodbine) اشاره کرد.

در زیر می‌توانید این پوستر منتشر شده را مشاهده نمایید. تریلر سریال هیلو قرار است روز یکشنبه 10 بهمن 1400 پخش شود. امید می‌رود که این تریلر، تاریخ پخش این سریال را مشخص کند.

سریال Halo

منبع: کولایدر

Soldier (Wolf Edition)CommunistSami 227یوهانDARKSIRENAliButcher of blaviken7Floch the BurgeristCirilla RiannonChiefalinerdP.morganvitto corleoneGramy kRezaAmirkhan
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید