بتمن در میان سه شرور در پوستر جدید فیلم The Batman

6 بهمن 1400 - 21:02
فیلم The Batman

پوستری تازه از فیلم The Batman منتشر شده که سه شخصیت شرور فیلم را در کنار بتمن نشان می‌دهد.

پوستر تازه منتشر شده برای فیلم بتمن (The Batman)، برای اولین بار، سه شخصیت شرور فیلم را در کنار بتمن به نمایش گذاشته است. کارگردانی فیلم بتمن را مت ریوز (Matt Reeves) در دست دارد؛ او بیشتر برای کارگردانی فیلم‌های سیاره میمون‌ها (Planet of the Apes) شناخته می‌شود.

در این فیلم، برای اولین بار رابرت پتینسون (Robert Pattinson) نقش بتمن را به تصویر خواهد کشید. این فیلم قرار است جدای از دنیای سینمایی دی‌سی باشد و دنیای سینمایی متفاوتی را شکل خواهد داد که روی کاراکترهای مرتبط با بتمن تمرکز خواهد داشت.

در این فیلم، سه شخصیت شرور از دنیای بتمن به نمایش در خواهند آمد و شخصیت شرور اصلی فیلم، شخصیت ریدلر با بازی پل دینو (Paul Dano) خواهد بود. کالین فارل (Colin Farrell) نیز در نقش پنگوئن در این فیلم حضور دارد اما ظاهرا نقش او چندان بزرگ نیست. دیگر شخصیت منفی، کت‌وومن با بازی زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) است.

در حال حاضر، سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس در حال توسعه سریالی بر محوریت شخصیت پنگوئن است. از سوی دیگر، شخصیت کت‌وومن را می‌توان یک ضدقهرمان دانست و در تریلرهای منتشر شده برای فیلم بتمن، همکاری او با بتمن دیده شده است.

مطالب مرتبط:

در این پوستر تازه منتشر شده برای فیلم بتمن، شوالیه تاریکی و همچنین بروس وین دیده می‌شوند و با توجه به علامت سوال پیرامون بروس وین، می‌توان حدس زد که او یکی از اهداف ریدلر است. لباس ریدلر در این فیلم، بسیار متفاوت است و از یک قاتل سریالی واقعی به نام زودیاک قاتل الهام گرفته شده است.

کت‌وومن نیز همان ظاهر همیشگی خودش را دارد و با توجه قامت کوچک پنگوئن، می‌توان برداشت کرد که حضور او در این فیلم اندک است و او هنوز به رئیس جنایتکاران و مجرمان گاتهام تبدیل نشده است. با اینکه در ابتدا، واکنش‌های منفی نسبت به انتخاب رابرت پتینسون برای نقش بتمن وجود داشته اما با توجه به ظاهر او در تریلرها می‌توان گفت که او به خوبی در این نقش جا افتاده است.

فیلم بتمن قرار است در تاریخ 4 مارس سال 2022 میلادی (جمعه 13 اسفند 1400) روی پرده سینماها اکران گردد.

فیلم The Batman

منبع: اسکرین رنت

DARKSIRENLittle∞GodvafadarBlack KnightP.morganGramy kvitto corleonemohammad reza gamer

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید