پلی استیشن 5 حالا قابلیت آپلود خودکار تصاویر به نرم‌افزار موبایل PlayStation را دارد

6 بهمن 1400 - 19:43

ویژگی آپلود خودکار تصاویر و ویدیوها به نرم‌افزار موبایل PlayStation بدون شک ویژگی کارآمدی است. به نظر می‌رسد که این قابلیت به زودی در دسترس کاربران پلی استیشن 5 قرار خواهد گرفت.

برخی از کاربران پلی استیشن 5 به تازگی گزارش داده‌اند که قابلیت آپلود خودکار رسانه به نرم‌افزار موبایل PlayStation در دسترس آن‌ها قرار گرفته است. تا به امروز هیچ راهی برای دسترسی خودکار به نرم‌افزار موبایل PlayStation از طریق کنسول وجود نداشته است. پیش از این برای دسترسی به تصاویر خود باید آن‌ها را به صورت جداگانه آپلود می‌کردید. با این حالا طبق گزارش برخی از کاربران بر روی Reddit و توئیتر، برخی از دارندگان پلی استیشن 5 حالا به این ویژگی دسترسی دارند.

با رفتن به بخش Media Gallery کنسول خود، در صورت اضافه شدن این ویژگی برای شما، پیامی نمایان خواهد شد که به شما قابلیت جدید را توضیح خواهد داد. این طور که به نظر می‌رسد فعلا کاربران آمریکای شمالی به این ویژگی دسترسی دارند. آپلود خودکار رسانه، قابلیتی است که کاربران ایکس باکس چند سالی به آن دسترسی داشته‌اند. حال به نظر می‌رسد که طرفداران پلی استیشن هم از این ویژگی برخوردار خواهند شد.

God of the gameعلیVito scalettaAbayanFaridBlack KnightM.MTMahyarMsmMohsenj74
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید