نقدها و نمرات بازی Pokemon Legends: Arceus منتشر شدند

6 بهمن 1400 - 19:49

سرانجام وبسایت‌ها و منتقدین مختلف از سرتاسر جهان نقدها و نمرات خود از بازی جدید نینتندو سوییچ یعنی Pokemon Legends: Arceus را منتشر کردند.

خلاصه‌ی برخی از نقدهای منتشر شده را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید:

VGC 10/10

Pokemon Legends همان روح تازه‌ای است که این سری برای مدتی طولانی به آن نیاز داشت. شاید از تریلرها مشخص نباشد، اما این یکی از هیجان‌انگیزترین و غنی‌ترین بازی‌های تاریخ فرنچایز Pokemon به حساب می‌آید که هم به طرفداران قدیمی و هم به گیمرهای تازه‌وارد پیشنهاد می‌شود.

God is a Geek 9.5/10

اگر این بازی آینده‌ی سری را جهت دهد، من بسیار خوشحال خواهد شد؛ زیرا این احتمالا بهترین بازی Pokemon ساخته شده در تاریخ باشد.

Dexerto 9/10

برای سالیان متمادی، طرفداران از سازنده‌ی بازی یعنی Game Freak یک خط روایتی عمیق‌تر را می‌خواستند و Pokemon Legends: Arceus قطعاََ این کار را انجام می‌دهد. پلیرهایی که از همان ابتدا این سری را دنبال می‌کردند، از جزئیات روایی و Lore شگفت‌زده خواهند شد؛ چرا که بر خلاف نسخه‌های قبلی، بازی جدید شامل ماموریت‌های جانبی، اکتشافات و روایت عمیق احساسی نیز می‌شود. اگرچه به صورت تکنیکی نسخه‌ی Diamond & Pearl نیز یک داستان ریشه‌ای را به تصویر می‌کشید و نامه‌ای عاشقانه برای طرفداران محسوب می‌شد. با این وجود، Arceus هیجان‌انگیزترین بازی نقش‌آفرینی نینتندو است و به نظر می‌رسد که مسیر را برای نسخه‌های بعد ترسیم کند.

Gameinofrmer 8.8/10

بازی Pokemon Legends: Arceus یک مسیر تازه را برای این سری ترسیم و در کنار آن هسته‌های اصلی و روح Pokemon را نیز حفظ می‌کند.

VG247 8/10

عنوان Pokemon Legends: Arceus به نحوی تعادل جدیدی میان مکانیک‌های قدیمی و جدید بنا می‌کند. در حقیقت این همان ماجراجویی سه بعدی Pokemon است که در دهه‌ی 90 تصورش را می‌کردم، تجربه‌ای که فکر می‌کردم هیچوقت عرضه نخواهد شد. بازی حس تازگی در خود دارد، جذاب است و شروعی تازه برای سری محسوب می‌شود. برخی مشکلات تکنیکی و کمبودهای کوچک دستاوردهای بازی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهند. باید بگویم که این بهترین بازی Pokemon در مدتی بسیار طولانی محسوب می‌شود.

GameSpot 8/10

برخی ایده‌های جدید در Arceus مشکلاتی دارند و شروع بازی نیز کند است. این یک قدم اولیه‌ی عجیب به نظر می‌رسد و تعدیل بزرگ برای من که طرفدار سرسخت این مجموعه هستم به شمار می‌آید. با این وجود، زمانی که Pokemon Legends: Arceus به لحظات جذابش برسد، با تجربه‌ای درگیرکننده روبه‌رو خواهید شد.

PCMag 7/10

بازی Pokemon Legends: Arceus آن اثر جهان‌ آزادی نیست که طرفداران سری در انتظارش بودند، اما به هر حال ما با یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی‌های Pokemon مواجه هستیم که به شیوه‌ی خاص خود بسیار لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است.

IGN Italia 5/10

بازی Pokemon Legends: Arceus می‌بایست قدم بعدی این فرنچایز باشد، اما در نهایت یک تجربه‌ی ناامیدکننده بود.

نقدهای بازی Pokemon Legends: Arceus در وبسایت متاکریتیک
نقدهای بازی Pokemon Legends: Arceus در وبسایت اُپن‌کریتیک

بازی Pokemon Legends: Arceus در تاریخ 8 بهمن 1400 (28 ژانویه 2022) برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

Just GOD OF WARیوهانkanameHGY007FaridSamadmarioP.morganLucciola Ballad
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید