صحبت‌های جدید اندرو گارفیلد درباره تام هالند و توبی مگوایر

30 دی 1400 - 11:40

اندرو گارفیلد به تازگی اعلام کرده است که خواهان حضور و نقش آفرینی در کنار تام هالند و توبی مگوایر است.

اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) با قاطعیت اعلام کرده است که پس از تجربه تاریخی و موفق Spider-Man: No Way Home خواهان همکاری مجدد با تام هالند (Tom Holland) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) است.

وی آخرین بار هفت سال پیش و در The Amazing Spider-Man 2 به کارگردانی مارک وب (Marc Webb) بود که در نقش پیتر پارکر ظاهر شد. سه گانه جدید مرد عنکبوتی که جان واتس (Jon Watts) وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشت باعث شد تا در نهایت سه نسل از مرد عنکبوتی در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

فیلم Spider-Man: No Way حول جهان‌های موازی بود که باعث شد شخصیت‌هایی از دنیای سم ریمی (Sam Raimi) و مارک وب قدم به دنیای MCU بگذارند. مارول و سونی تلاش زیادی کردند که حضور دو مرد عنکبوتی دیگر را مخفی نمایند و همین باعث شد تا اندرو گارفیلد بارها و بارها حضور خود در فیلم را انکار کند.

گارفیلد با حضور در آخرین پادکست Happy Sad Confused درباره این قضایا صحبت‌هایی کرده است. حال که مدتی از اکران Spider-Man: No Way Home می‌گذرد، وی می‌تواند با خیال راحتی درباره سکانس‌های مربوط به خود اظهار نظر کند و علاقه دارد تا در فیلم‌های مرد عنکبوتی بیشتری حضور پیدا کند.

خیلی دوست دارم که دوباره با توبی و تام همکاری داشته باشم. این مثل یه پیوند برادری میمونه… خیلی شیرینه.

دیدن هر سه نسخه متفاوت Spider-Man در کنار یکدیگر به رویدادی خاص تبدیل شد. نویسندگان و کارگردان فیلم باعث شدند که هر یک از آن‌ها بتوانند جذابیت‌های منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارند و متفاوت از یکدیگر بدرخشند.

توبی مگوایر هنوز درباره احساس خود اظهار نظر نکرده اما می‌توان پیش بینی کرد که او نیز از این پروژه لذت برده است. به همین دلیل می‌توان پیش بینی کرد که شاهد بازگشت مجدد آن‌ها برای پروژه‌های آتی مارول باشیم.

منبع: اسکرین‌رنت

HosseinSpider-Mah04Floch the BurgeristیوهانعلیalinerdLittle∞GodPaprikaֆǟʍʊʀǟɨ

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید