تریلر فصل ششم سریال Outlander

30 دی 1400 - 10:50
سریال Outlander

پس از دو سال وقفه، سرانجام تریلری رسمی برای فصل ششم سریال Outlander منتشر شده است.

به تازگی تریلری برای فصل ششم سریال غریبه (Outlander) منتشر شده که نیم نگاهی از آنچه که در فصل بعدی سریال رخ خواهد داد را به ما ارائه می‌کند. پخش فصل ششم قرار است از تاریخ 6 مارس سال جاری میلادی شروع شود.

سریال تاریخی و درام غریبه بر اساس مجموعه رمان‌هایی به همین نام نوشته دایانا گابالدون (Diana Gabaldon) است. داستان این سریال بر محوریت زنی به نام کلیر رندال با بازی کایتریونا بالف (Caitríona Balfe) است که در جنگ جهانی دوم، به عنوان یک پرستار در ارتش بریتانیا فعالیت می‌کند.

پس از جنگ در سال 1945، او به همراه شوهرش به ماه عسل می‌روند و در آنجا، پس از اینکه به یک سنگ جادویی دست می‌زند، به سال 1743 میلادی سفر می‌کند. او متوجه خطرات پیرامون خود می‌شود. او برای آنکه بتواند در این دنیای جدید جان سالم به در ببرد، با یک جنگجوی اسکاتلندی به نام جیمی فریزر با بازی سم هیوین (Sam Heughan) ازدواج می‌کند.

تریلر تازه منتشر شده برای فصل ششم سریال غریبه، سرشار از صحنه‌های اکشن است و رابطه عاشقانه کلیر و جیمی را به نمایش می‌گذارد که در خانه خود در شمال کارولینا در روزهای ابتدایی شکل‌گیری آمریکا هستند. فصل ششم سریال غریبه قرار است به بررسی رویدادهای جنگ انقلاب آمریکا و روزهای دشوار و سخت زندگی ساکنان ابتدایی آمریکا بپردازد.

از جمله دیگر بازیگران این سریال می‌توان مارک لوئیس جونز (Mark Lewis Jones)، جسیکا رینولدز (Jessica Reynolds)، الکساندر ولاهوس (Alexander Vlahos)، جان بل (John Bell)، سزار دامبوی (César Domboy) و لورن لایل (Lauren Lyle) را نام برد. پخش فصل ششم سریال غریبه از تاریخ 15 اسفند 1400 شروع خواهد شد. از اینجا می‌توانید تریلر را مشاهده کنید.

منبع: کولایدر

DARKSIREN
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید