نام سریال ارباب حلقه‌ها مشخص شد

29 دی 1400 - 20:54

نام اقتباس سرویس آمازون پرایم از کتاب‌های ارباب حلقه‌ها مشخص شد.

نام این سریال The Lord Of The Rings: Rings Of Power (ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت) خواهد بود. علاوه بر این جزئیاتی نیز از این سریال منتشر شده است که قطعا بر عطش طرفداران مجموعه کتاب‌ها و فیلم‌های ارباب حلقه‌ها برای تماشای این سریال خواهد افزود.

داستان این سریال در عصر دوم میدل ارث (Middle Earth) در جریان است؛ سال‌ها قبل از وقوع وقایع سه‌گانه اصلی و کتاب‌ها. این سریال تاریخ عصر دوم میدل ارث را به تصویر می‌کشد. زمانی که صلح نسبی در میدل ارث برقرار است؛ هرچند که کابوس بازگشت تاریکی به آرامی دارد به واقعیت تبدیل می‌شود.در این سریال هم شاهد بازگشت شخصیت‌های نام‌آشنا و هم شاهد معرفی شخصیت‌های جدیدی خواهیم بود.

خالقان این سریال جی دی پین (J.D Payne) و پاتریک مک کی (Patrick McKay) درباره این سریال و عنوان آن می‌گویند:

این عنوانی است که به شیرازه‌ی اصلی کتاب‌های تالکین (J.R.R Tolkien) بسیار وفادار است. حلقه‌های قدرت تمام داستان‌های اصلی عصر دوم میدل ارث را به یکدیگر پیوند خواهد داد. از ساخته‌شدن حلقه‌ها تا ظهور ارباب تاریکی سارون، داستان حماسی Numenor و آخرین اتحاد انسان‌ها و الف‌ها. تا الآن مخاطبان فقط داستان یکی از حلقه‌ها را دیده‌اند؛ ولی قبل از آن حلقه‌های دیگری نیز وجود داشته‌اند و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک‌گذاشتن داستان آن با بینندگان هستیم.

از بازیگران این سریال می‌توان به سینثیا آدای رابینسون (Cynthia Addai Robinson)، رابرت آرمایو (Robert Aramayo)، اُوین آرتور (Owain Arthur)، مکس بالدری (Maxim Baldry)، نازنین بنیادی (Nazanin Boniadi) اشاره کرد. همچنین از مدیران تولید این سریال نیز می‌توان از کالوم گرین (Callum Greene)، لیندزی وِبر (Lindsey Weber) نام برد.

در زیر تیزر معرفی نام این سریال را می‌توانید تماشا یا دانلود کنید.

سریال ارباب‌حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت از 2 سپتامبر 2022 (11 شهریور 1401) در سرویس آمازون پرایم در دسترس خواهد بود.

منبع: deadline

یوهانDARKSIRENSackboyO2alinerdReversepointLucciola Ballad

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید