تام هنکس به فیلم جدید مارک فورستر پیوست

29 دی 1400 - 21:03
تام هنکس

تام هنکس قرار است در بازسازی فیلم A Man Called Ove نقش‌آفرینی کند.

فیلم مردی به نام اوِه (A Man Called Ove) اثری سوئدی است که در سال 2015 میلادی روی پرده سنیماها اکران شده است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته فردریک بکمن (Fredrik Backman) است. کارگردانی این فیلم کمدی را هانس هولم (Hannes Holm) در دست داشته است.

این فیلم در کشور سوئد بسیار موفق بود و نامزد دریافت دو جایزه اسکار شده بود. این فیلم به پر فروش‌ترین فیلم خارجی در آمریکا در سال 2016 تبدیل شده بود. حال، مارک فورستر (Marc Forster) قرار است سکان کارگردانی بازسازی این فیلم را در دست داشته باشد.

مارک فورستر بیشتر برای کارگردانی آثاری چون جنگ جهانی زد (World War Z)، مهمانی هیولا (Monster’s Ball) و در جستجوی ناکجاآباد (Finding Neverland) شناخته می‌شود. بنابر گزارش‌ها، تام هنکس قرار است نقش اصلی بازسازی فیلم مردی به نام اوه را بازی کند.

این فیلم کمدی، بر محوریت مردی بازنشسته و بد اخلاق به نام اوه است که با همسایه‌های جدید و پر شور خود، یک رابطه دوستی غیرمنتظره را شروع می‌کند. در حال حاضر، بازیگر دیگری برای این فیلم معرفی نشده است. تام هنکس به همراه ریتا ویلسون (Rita Wilson) تولید این فیلم را در دست خواهند داشت.

دیوید مگی (David Magee) قرار است فیلم‎‌نامه فیلم مردی به نام اوه را قلم بزند. دیوید مگی بیشتر برای نوشتن فیلم‌نامه فیلم در جستجوی ناکجاآباد و زندگی پی (Life of Pi) شناخته می‌شود که نامزد دریافت جایزه اسکار نیز شده‌اند. تولید این فیلم جدید قرار است از سال 2022 میلادی شروع شود و به احتمال زیاد، این فیلم در سال 2023 اکران خواهد شد.

منبع: اسکرین رنت

alish82Gramy ksoosmarیوهان
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید