تاریخ انتشار انیمیشن برگرفته از سریال The Boys مشخص شد

29 دی 1400 - 18:32
تصویر سریال the boys

سرویس آمازون پرایم تاریخ مارس 2022 (فروردین 1401) را برای انتشار مجموعه انیمیشنی خود تعیین کرد.

نام این سریال The Boys: Diabolical (پسران: اهریمنی) است و در دنیای سریال The Boys (پسران) در جریان است. این مجموعه دارای 8 قسمت خواهد بود و مدت زمان هر قسمت بین 12 تا 14 دقیقه است.

هر قسمت این مجموعه از سبک انیمیشن خاص خود استفاده خواهد کرد. اولین تریلر منتشر شده از این سریال، بیننده را با سبک انیمیشن یکی از قسمت های این سریال آشنا می‌کند.

به نظر می‌رسد که این قسمت با الهام از سبک انیمیشن‌های لونی‌ تونز (Looney Tunes) ساخته شده‌ باشد. این تریلر یک کودک عصبانی را نشان می دهد که با لیزر در حال قلع و قمع کردن ماموران Vought است.

طرفداران این سریال به یاد دارند که در فصل اول این سریال بعد از کشف آزمایشگاه Vought توسط بیلی، با بازی کارل اوربن (Karl Urban)، در این آزمایشگاه محققان در حال تزریق ترکیب-5 (Compound-V) به کودکان بودند تا از آن‌ها موجوداتی با قدرت‌های خارق‌العاده برای خدمت به مدیران شرکت Vought بسازند. به نظر می‌رسد که در این قسمت یکی از این کودکان از کنترل خارج شده است.

از مدیران تولید این سریال می‌توان به سث روگن (Seth Rogen)، ایوان گلدبرگ (Evan Goldberg) و همچنین خالقان کتاب مصور پسران یعنی الیوت گلیزر (Elliot Glazer)، ایلانا گلیزر (Ilana Glazer) و گارث انیس (Garth Ennis) اشاره کرد. خالق سریال پسران، اریک کریپک (Eric Kripke) نیز به عنوان مدیر تولید در این سریال حضور دارد.

سث روگن و ایوان گلدبرگ درباره این مجموعه می‌گویند:

از زمان انتشار مجموعه Animatrix، مجموعه‌ای انیمیشنی است که در دنیای ماتریکس در جریان است، ما همیشه می‌خواستیم کاری مشابه را انجام دهیم. امروز این رویا به حقیقت پیوسته است.

سریال پسران: اهریمنی در مارس 2022 (فروردین 1401)، حدود سه ماه قبل از فصل سوم سریال پسران در سرویس آمازون پرایم در دسترس خواهد بود.

همچنین اگر تا به حال تیزر فصل سوم سریال پسران را تماشا نکرده‌اید؛ میتوانید آن را از این نشانی ببینید.

منبع: ew

.Jonah hex (حامی حقوق بز 🗿🐐🐐🐐🐐)
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید