آدام سندلر و جنیفر انیستون در تصاویر پشت صحنه فیلم Murder Mystery 2

29 دی 1400 - 12:21
فیلم Murder Mystery 2

تصاویری از پشت صحنه فیلم Murder Mystery 2 منتشر شده که آدام سندلر و جنیفر انیستون را نشان می‌دهند.

تصاویری تازه از پشت صحنه فیلم راز جنایت 2 (Murder Mystery 2) منتشر شده است. اولین فیلم راز جنایت با بازی آدام سندلر (Adam Sandler) و جنیفر انیستون (Jennifer Aniston) در سال 2019 میلادی روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شده بود.

فیلم راز جنایت، اثری اکشن و کمدی است که با نقدهای متوسطی از سوی منتقدان و مخاطبان روبه‌رو شده بود. این فیلم داستان یک زوج اهل نیویورک را بازگو می‌کند که برای تعطیلات به اروپا می‌روند. با این حال، تعطیلات آن‌ها به خوبی پیش نمی‌رود و آن‌ها متهم به کشتن یک میلیاردر مسن می‌شوند.

این فیلم به هنگام عرضه خود روی سرویس آنلاین نتفلیکس، توانسته بود تا بینندگان زیادی را به خود جلب نماید و حتی برای مقطعی، پر بازدیدترین فیلم تاریخ نتفلیکس محسوب می‌شده است. مدتی کوتاه پس از پخش آن، نتفلیکس اعلام کرد که قرار است دنباله‌ای برای این فیلم بسازد.

فیلم راز جنایت 2، سومین همکاری آدام سندلر و جنیفر انیستون به شمار می‌رود. آن‌ها برای اولین بار در فیلم فقط باهاش کنار بیا (Just Go With It) در سال 2011 میلادی با یکدیگر همکاری کرده بودند.

به تازگی تصاویری از پشت صحنه فیلم در حال تولید راز جنایت 2 منتشر شده است که جنیفر انیستون و آدام سندلر را در اوهو جزایر هاوایی نشان می‌دهند. این تصاویر، اطلاعات زیادی در مورد داستان فیلم را آشکار نمی‌کنند اما به نظر می‌رسد که این دو در حال گذراندن تعطیلاتی دیگری هستند.

با اینکه فیلمبرداری فیلم در جزایر هاوایی در جریان است، این تصاویر نشان می‌دهند که احتمالا اتفاقات فیلم در هاوایی رخ نمی‌دهند و مربوط به مکان دیگری هستند. با وجود اینکه از این تصاویر نمی‌توان چیزهای زیادی را بدست آورد اما برخی از لباس‌ها و دکورها احتمالا نشان دهنده این هستند که اتفاقات فیلم در کشور هند خواهند بود.

در حال حاضر، نتفلیکس تاریخی برای پخش این فیلم اعلام نکرده است. برای دیدن این تصاویر، به این لینک مراجعه کنید.

منبع: اسکرین رنت


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید