Cyberpunk 2077 برای بزرگ‌ترین به‌روزرسانی خود آماده می‌شود

27 دی 1400 - 21:04
Cyberpunk 2077

به نظر می‌رسد تعدادی از طرفداران بازی Cyberpunk 2077 در ردیت، موفق به کشف جزئیاتی از یک به‌روزرسان مخفی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان شده‌اند.

حدود 4 ماه از اخرین به‌روزرسانی بازی Cyberpunk 2077 می‌گذرد و استودیوی لهستانی سی‌دی‌ پراجکت رد (CD Projekt Red) تا امروز اطلاعاتی را در مورد به‌روزرسانی نسل نهمی این عنوان منتشر نکرده است. این استودیو در ابتدا قرار بود نسخه‌ی نسل نهمی این اثر را به‌همراه محتوای جدید در ماه‌های پایانی سال 2021 منتشر کند، اما وجود مشکلات فنی باعث شد تا سی‌دی پراجکت رد این به‌روزرسانی را تا 3 ماهه‌ی اول 2022 تاخیر بزند.

به گزارش Forbes، به تازگی یک کاربر ردیت متوجه تغییری در ورژن Build بازی شده است. این تغییر ممکن است پیش‌زمینه‌ای برای به‌روزرسانی نسل نهمی این عنوان باشد و استودیوی سی‌دی پراجکت رد آن را زودتر از چیزی که انتظار می‌رود منتشر کند. رئیس این استودیو یعنی آدام کیچینسکی (Adam Kiciński)، درباره‌ی وضعیت کنونی بازی Cyberpunk 2077 در آخرین مصاحبه‌اش با مجله‌ی Forbes چنین بیان می‌کند:

ما به سختی در حال کار کردن روی نسخه‌ی نسل نهمی و یک به‌روزرسانی بزرگ برای Cyberpunk 2077 هستیم و برنامه‌ داریم تا آن‌ها را در سه ماهه‌ی اول 2022  برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر کنیم.

آدام کیچینسکی
Cyberpunk 2077 builds
اخرین Build از بازی برای تاریخ 14 ژانویه است، یعنی 3 روز پیش.

بنابراین با توجه به گفته‌های او می‌توان نتیجه گرفت که نسخه‌ی نسل نهمی و به‌روزرسان بزرگ این عنوان همزمان منتشر خواهند شد. انتظار می‌رود که این استودیو در کمترین‌ حالت، قابلیت New Game + را به بازی اضافه کند. این موضوع باعث می‌شود تا طرفداران قدیمی هم به انجام دوباره‌ی این اثر بازگردند تا این بار تجربه‌ی با کیفیت‌تری را از ماجراجویی‌های V در نایت‌سیتی کسب کنند.

گیمرKiaفرهادStarmanHASSAN_SHAHINCarddragonP.morganSoldier (Wolf Edition)javad-1383M.MTFaridFloch the BurgeristMehran.Ba@alistarThe old playerBlackCityfarshadxETERNAL_MAN (از بن بازگشته)Goodbye everyoneMohsenj74more
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید