نتفلیکس گران‌ترین سرویس آنلاین شد

27 دی 1400 - 15:03
سرویس نتفلیکس

کمپانی نتفلیکس هزینه پلن‌های سرویس آنلاین خود را افزایش داده است.

بنابر گزارش‌های تازه، کمپانی نتفلیکس هزینه پلن‌های ماهانه سرویس آنلاین خود را در کشور کانادا و آمریکا افزایش داده است. در یک دو سال اخیر، میزان افزایش مشتریان سرویس آنلاین نتفلیکس رشد کندی داشته است و احتمالا دلیل آن، رشد دیگر سرویس‌های آنلاین همچون دیزنی پلاس و اپل تی‌وی پلاس است.

از همین رو، کمپانی نتفلیکس به دنبال آن است تا با افزایش هزینه ماهانه پلن‌های خود، این رشد کند مشتریان خود را جبران نماید و بتواند درآمد خود را افزایش دهد. با این حال، به نظر می‌رسد که سرویس نتفلیکس در مقایسه با سال‌های گذشته، در سال 2022، سال موفقی را در فصل جوایز خواهد داشت.

کمپانی نتفلیکس در سال 2021 میلادی، فیلم قدرت سگ (The Power of the Dog) به کارگردانی جین کمپیون و فیلم دست خدا (The Hand of God) به کارگردانی پائولو سورنتینو (Paolo Sorrentino) را عرضه کرده است که از جمله آثار برتر از نظر منتقدان بوده است.

با توجه به این افزایش، پلن استاندارد سرویس نتفلیکس به صورت ماهانه، 15.49 دلار خواهد بود. پلن پرمیوم نیز 19.99 دلار به صورت ماهانه خواهد بود. پلن پایه سرویس نتفلیکس نیز حدود 9.99 دلار است.

کمپانی نتفلیکس در سه سال گذشته، سه مرتبه هزینه پلن‌های خود را افزایش داده است. هر چند، این افزایش هزینه‌ها با واکنش‌هایی از سوی مشتریان این سرویس روبه‌رو شده است. بنابر گزارش‌ها، کمپانی نتفلیکس در سومین فصل سال 2021 میلادی، توانسته تا هفتاد هزار مشتری جدید در کانادا و آمریکا بدست بیاورد. حتی با این میزان افزایش اندک در پلن‌های این سرویس، می‌توان گفت که این سرویس درآمد نسبتا قابل قبولی را بدست خواهد آورد.

کمپانی نتفلیکس در رابطه با افزایش قیمت‌ها اظهار داشته است:

ما متوجه هستیم که اکنون افراد انتخاب‌های بیشتری دارند و ما متعهد هستیم تا تجربه بهتری را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم. ما قیمت پلن‌های سرویس خود را افزایش دادیم تا بتوانیم همچنان آثار با کیفیت و خوب را به شما عرضه کنیم. همانند همیشه، ما پلن‌های مختلفی داریم که مشتریان می‌توانند با توجه به بودجه خود، انتخاب نمایند.

در هر صورت، این افزایش قیمت‌ها باعث شده تا سرویس آنلاین نتفلیکس، به گران‌ترین سرویس آنلاین تبدیل شود.

منبع: کولایدر

Goodbye everyoneیوهانReversepointBlizzardAlucard64

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید