ریبوت Killer Instinct ممکن است توسط بندای نامکو در دست توسعه باشد

27 دی 1400 - 13:15

اخیرا شایعاتی در رابطه با بازگشت سری Killer Instinct به جهان بازی‌های ویدیویی مطرح شده است. این طور که به نظر می‌رسد استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) مشغول توسعه‌ی این بازی است.

طرفداران یکی از فرنچایزهای محبوب مایکروسافت یعنی Killer Instinct، چند وقتی می‌شود که به دنبال یک نسخه‌ی جدید از این سری هستند. زمان زیادی از انتشار آخرین نسخه‌ی Killer Instinct برای ایکس باکس وان می‌گذرد. شایعات اخیر خبر از این می‌دهند که شاید بتوان به یک بازی جدید از این سری امیدوار بود. این در حالی است که تنها کمی بعد از توضیحات فیل اسپنسر (Phil Spencer) در مورد Killer Instinct، شایعاتی در مورد توسعه‌ی یک Killer Instinct جدید به گوش رسید.

با این حال مشخص نبود که این بازی جدید دقیقا توسط چه استودیویی توسعه خواهد یافت. حال اطلاعاتی در مورد این قضیه منتشر شده است. در مقاله‌ای جدید که در سایت Windows Central منتشر شده، گفته شده که طبق شایعات جدید بندای نامکو قرار است بر روی بازی جدید Killer Instinct کار کند. این شایعات طبعا پایه و اساس محکمی ندارند، اما بندای نامکو در هر صورت گزینه‌ی مطمئنی برای چنین عنوانی به نظر می‌رسد. آن‌ها پیش از این بر روی عناوینی مثل Soulcalibur ،Tekken و Super Smash Bros. Ultimate کار کرده‌اند.

ChiefDARKSIRENP224@alistarBlizzardعلیFanresidentevilP.morganFaridPlaystation Tmasoud pc gamer (doffy edition)Wild Ragefarshadx‌کاپتان استخونیVahid3333
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید