بازیگران سریال Euphoria می‌خواهند مرد عنکبوتی در این سریال حضور داشته باشد

27 دی 1400 - 14:05
سریال Euphoria

بازیگران سریال Euphoria گفته‌اند که تام هالند باید در نقش مرد عنکبوتی در این سریال حضوری داشته باشد.

بازیگران سریال سرخوشی (Euphoria) اظهار داشته‌اند که تام هالند (Tom Holland) باید در نقش پیتر پارکر یا مرد عنکبوتی در این سریال حضوری کوتاه داشته باشد. سریال سرخوشی، محصولی از شبکه اچ‌بی‌او است و به تازگی پخش فصل دوم آن شروع شده است. سریال سرخوشی با نقش‌آفرینی زندیا (Zendaya) است.

زندیا در عین حال، نقش ام‌جی را در سه فیلم مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول ایفا کرده است. چندی پیش، تام هالند در مصاحبه‌ای در مورد فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)، در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد، در سریال سرخوشی حضوری کوتاه داشته باشد، با اشتیاق پاسخ مثبت داده بود.

تام هالند در این مصاحبه گفته بود که در طی فیلمبرداری فصل دوم سریال سرخوشی، چندین مرتبه در محل فیلمبرداری حضور داشته است. زندیا نیز گفته که با سران شبکه اچ‌بی‌او و سازندگان سریال سرخوشی صحبت خواهد کرد تا امکان حضور کوتاه تام هالند در این سریال را فراهم کنند.

سریال Euphoria

در مصاحبه‌ای تازه، زندیا و همچنین دیگر بازیگران سریال سرخوشی شامل سیدنی سوئینی (Sydney Sweeney)، کولمن دومینگو (Colman Domingo)، مود آپاتو (Maude Apatow)، نیکا کینگ (Nika King) و جیکوب الوردی (Jacob Elordi)، در مورد حضور تام هالند در این سریال صحبت کرده‌اند.

به نظر این بازیگران، تام هالند می‌تواند به عنوان مرد عنکبوتی در قسمتی از سریال سرخوشی حضور پیدا کند. هر چند، این اتفاق بسیار دور از دسترس به نظر می‌رسد. در هر صورت، سریال سرخوشی به تازگی پخش فصل دوم خود را شروع کرده و توانسته تا بینندگان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.

به دنبال فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، تام هالند به دنبال آن است تا در پروژه‌های دیگری حضور پیدا کند و از همین رو، قرار است نقش نیتن دریک را در فیلم آنچارتد (Uncharted) به تصویر بکشد. این فیلم بر اساس مجموعه بازی‌های ویدیویی به همین نام است.

منبع: اسکرین رنت

DARKSIREN#ONLY_PS5MRIPO2P.morganWild RageAmirahmad_bkPaprikaalinerdHamidعلی
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید