فیلم Scream گیشه این هفته را در دست گرفت

27 دی 1400 - 13:04
فیلم Scream

فیلم Scream موفق شد تا با فروش خود در این آخر هفته، در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

فیلم جیغ (Scream)، پنجمین فیلم از مجموعه فیلم‎‌های جیغ به شمار می‌رود و به دنبال آن است تا این مجموعه فیلم را از نو راه‌اندازی نماید و محبوبیت آن را در میان مخاطبان بار دیگر رونق دهد. این فیلم در این آخر هفته، موفق به کسب فروش 35 میلیون دلاری شده است.

این اثر اسلشر، اولین فیلم این مجموعه محسوب می‌شود که وس کراون (Wes Craven) آن را کارگردانی نکرده است. در عوض، کارگردانی فیلم را مت بتینلی اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) و تایلر جیلت (Tyler Gillett) در دست داشته‌اند.

این اثر این مقدار فروش را در چهار روز کسب کرده و توانسته تا در صدر جدول باکس آفیس این هفته قرار بگیرد. این فروش 35 میلیون دلاری فیلم جیغ مربوط به فروش آن در داخل آمریکا است و این اثر در فروش خارج از آمریکا به فروش بیش از 18 میلیون دلار دست یافته است.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)، پس از چهار هفته صدرنشینی در جدول باکس آفیس، این آخر هفته با فروش 26 میلیون دلاری خود، با یک پله سقوط، در جایگاه دوم قرار گرفته است. این فیلم تاکنون در داخل آمریکا، به فروش 703 میلیون دلار دست یافته است و چهارمین فیلمی است که به موفق به چنین فروشی در داخل آمریکا شده است.

در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته، انیمیشن آواز 2 (Sing 2) قرار گرفته است. این انیمیشن در این آخر هفته موفق به کسب فروش 11 میلیون دلار شده است. در جایگاه بعدی نیز فیلم اکشن و جاسوسی The 355 قرار گرفته است. این فیلم فروش 2.8 میلیون دلار را کسب کرده است. هر دوی این فیلم‌ها محصولی از کمپانی پارامونت پیکچرز هستند.

در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس داخل آمریکا نیز فیلم مرد شاه (The King’s Man) محصول استودیو قرن بیستم و دیزنی قرار گرفته است. این فیلم در فروش جهانی خود به فروش 92 میلیون دلار دست یافته است.

منبع: هالیوود ریپورتر

علیDARKSIRENSAMAN Ghost of Sparta

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید