در بازی VR یوبیسافت، آتش‌سوزی کلیسای نوتردام را خاموش کنید

26 دی 1400 - 15:16

کمپانی بازی‌سازی یوبیسافت (Ubisoft) در حال ساخت عنوانی VR است که در آن به عنوان آتش‌نشانی در کلیسای در حال سوختن نوتردام بازی می‌کنید.

یوبیسافت اعلام کرد که در نتیجه‌ی همکاریی با کمپانی فیلم‌سازی پاثه (Pathe)، عنوانی VR در ژانر فرار خواهد ساخت. این اثر براساس و همنام فیلم Notre-Dame on Fire به کارگردانی ژان-ژاک آنو (Jean-Jacques Annaud) خواهد بود.

در توضیحات این بازی آمده که تجربه‌ای یک ساعته خواهد بود و گیمرها، در نقش یکی از آتش‌نشانان شهر پاریس در شب ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ (۱۵ آپریل ۲۰۱۹)، شبی که کلیسای معروف فرانسه آتش گرفت، بازی خواهند کرد.

مدیر اجرایی شرکت یوبیسافت، دبورا پاپیرنیک (Deborah Papiernik)، در این خصوص گفت:

همانند دیگر بازی‌های ژانر فرار، این عنوان نیز ترکیبی از معما و همکاری با هم‌تیمی‌ها، خواهد بود.

هدف شما در این بازی پیداکردن اشیایی خاص و خاموش کردن آتش کلیسای نوتردام، پیش از به پایان رسیدن زمان‌تان است.

بازی و فیلم Notre-Dame on Fire زمانی در ماه مارچ سال جاری میلادی (اسفند تا فروردین) منتشر خواهند شد.

کمپانی یوبیسافت که واقع در کشور فرانسه است، برای کمک به مرمت کلیسای نوتردام ۵۰۰،۰۰۰ دلار کمک مالی کرد و همچنین عنوان Assassin’s Creed Unity را برای مدت کوتاهی رایگان کرد. علاوه بر این‌ها یوبیسافت مدل‌های کلیسای نوتردام را که برای بازی Assassin’s Creed Unity طراحی و ساختند، در اختیار تیم تعمیرات این کلیسا قرار داده است.

روند تعمیر کلیسای جامع نوتردام به خوبی پیش می‌رود و بازگشایی آن زمانی در سال ۲۰۲۴ میلادی خواهد بود.

Floch the Burgeristمتأثر گشتهFarid@alistarmohammad reza gamerJust GOD OF WARPaprikaکاپتان استخونیعلیalinerdFanresidentevilP.morganGoodbye everyoneMETROID(ماریوی سابق)ahmad_bkTlou part 2 game of the century
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید