روند توسعه‌ی Hogwarts Legacy ظاهرا به مشکل خورده است

26 دی 1400 - 10:33

به تازگی گزارشی در مورد بازی Hogwarts Legacy، اثر مورد انتظار جهان Harry Potter، منتشر شده است. طبق این گزارش روند توسعه‌ی بازی به مشکل خورده و ممکن است شاهد تاخیر خوردن بازی باشیم.

بازی جدید Harry Potter ممکن است تا سال 2023 تاخیر بخورد. این بازی پیش از این قرار بود در سال 2022 برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و پلتفرم PC منتشر شود. این در حالی است که چندی پیش شایعات و گزارشات خبر از عرضه‌ی بازی در سال 2022 می‌دادند. حتی احتمال می‌رفت که بازی در State of Play ماه فوریه پلی‌استیشن حضور داشته باشد.

این گزارش از سوی کالین موریارتی (Colin Moriarty)، خبرنگار پلی‌استیشن و میزبان پادکست Sacred Symbols می‌آید. متاسفانه گزارش او چندان گسترده نیست. او صرفا گفته که بازی Hogwarts Legacy در پشت صحنه با مشکلاتی مواجه شده و قرار نیست در سال 2022 منتشر شود. در عوض این بازی تا سال 2023 تاخیر خواهد خورد.

اگر این گزارش حقیقت داشته باشد، پس حضور بازی در State of Play ماه فوریه بعید است. تاخیر خوردن بازی تا سال 2023 چندان خبر خوبی نیست. این در حالی است که Hogwarts Legacy در ابتدا قرار بود در سال 2021 عرضه شود و تا سال 2022 تاخیر خورد. حال مثل اینکه قرار است شاهد تاخیر دو ساله‌ای باشیم. البته صحت این گزارش تایید نشده است. موریارتی معمولا منبع قابل اعتمادی است، اما این گزارش در تضاد با گزارشات قبلی در مورد بازی قرار دارد. WB Games هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده است.

بازی Hogwarts Legacy در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و پلتفرم PC در دست توسعه است و در تاریخ نامعلومی عرضه خواهد شد.

@alistarvitto corleoneO2ahmad_bkPaprikaREZA_GTXBlack KnightTlou part 2 game of the centuryGramy kKurosalinerdHard gamerکاپتان استخونیEllie TerminatorBlizzardعلیEivorThe old playerPC gamer ;)
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید