نصف بیشتر کاربران گیمفا به موفقیت مایکروسافت امیدوارند!

۱۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۵

طبق آخرین نظرسنجی سایت گیمفا، بیش از نصف کاربران سایت گیمفا اعتقاد دارند که کنفرانس شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2011 که این هفته در لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود، از رقیبان مشهور و بزرگش موفق تر خواهد بود.

در این نظرسنجی که تقریبا یک ماه پیش شروع شد، رکورد شرکت در نظرسنجی های سایت گیمفا شکسته شد و 164 نفر در آن شرکت کردند.

سوال نظرسنجی به شرح زیر بود:

به نظرتان موفق ترین کنفرانس E3 امسال متعلق به چه شرکتی خواهد بود؟!

1- مایکروسافت   2- سونی   3- الکترونیک آرتز   4- نینتندو

در پایان این نظرسنجی نتایج به شرح زیر شد:

  • Microsoft (59%, 96 Votes)
  • Sony (25%, 41 Votes)
  • EA Games (24%, 40 Votes)
  • Nintendo (6%, 10 Votes)

همانطور که می بینید، نزدیک به 60 درصد از کاربران سایت گیمفا به مایکروسافت رای داده اند که نشان از محبوبیت این شرکت در ایران دارد و خیلی ها منتظر کنفرانس این شرکت در E3 2011 هستند.

موضوع مهم دیگر رای نسبتا پایین شرکت ژاپنی سونی است که تقریبا تعداد آرای آن برابر با شرکت الکترونیک آرتز بود. احتمالا موضوع هک شبکه پلی استیشن بر روی این موضوع بی تاثیر نبوده و احتمالا امسال به خاطر درگیری های سونی بر سر این موضوع، کنفرانس چندان بزرگی را از این شرکت ژاپنی نخواهیم دید.

نکته آخری هم که دیده می‌شود، تعداد آرای پایین شرکت نینتندو بود؛ به طوری که تنها حدود 6 درصد از کاربران به موفقیت نینتندو رای دادند. این در حالی است که نینتندو قرار است از کنسول خانگی نسل بعد خود در این نمایشگاه رونمایی کند.

در هر صورت؛ منتظر نمایشگاه E3 2011 که دوشنبه این هفته در لس آنجلس شروع می‌شود خواهیم بود تا ببینیم کاربران سایت گیمفا تا چه حد توانسته اند کنفرانس های این نمایشگاه را پیش بینی کنند!

منتظر نظرسنجی های بعدی سایت گیمفا باشید!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید