شایعه: احتمال تاخیر Mario + Rabbids Sparks of hope

24 دی 1400 - 20:38

یکی از افشاگران شناخته‌شده، ادعا کرده است که بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope احتمالا دچار تاخیر خواهد شد و به برنامه‌ی عرضه‌ی خود در سال 2022 نخواهد رسید.

در جریان مراسم E3 2021 بود که شرکت یوبیسافت (Ubisoft)، دنباله‌ی بازی Mario + Rabbids kingdom Battle را با عنوان Mario + Rabbids Sparks of Hope معرفی نموده و اعلام کرد که این بازی، در سال 2022 منتشر خواهد شد. با این حال، ممکن است که بازی مذکور نتواند در سال جاری میلادی عرضه شود.

کاربر NateTheHate، افشاگر شناخته‌شده‌ی شرکت نینتندو، در ویدئویی که اخیرا به اشتراک گذاشته شده است ادعا می‌کند که بنا بر شنیده‌های او، استودیوی یوبیسافت میلان وقت بیشتری را برای اصطلاحا پولیش کردن بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope نیاز دارد؛ این استودیو خواهان آن است که بازی مذکور “به بهترین شکلی که می‌تواند باشد” در دسترس طرفداران قرار بگیرد، از همین رو در سال 2022 آن را روانه‌ی فروشگاه‌ها نخواهد کرد. در عوض، جایی در نیمه‌ی اول سال 2023 شاهد عرضه‌ی بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope خواهیم بود.

بدون تردید می‌توان گفت که 2022 سالی پربار برای پلتفرم نینتندو سوییچ به حساب می‌آید. تعداد زیادی بازی انحصاری بزرگ همچون Splatoon 3 ،Bayonetta 3 ،Triangle Strategy ،Kirby and the Forgotten Land و بسیاری عناوین دیگر وجود دارند که عرضه‌ی آن‌ها برای کنسول سوییچ در سال 2022، تایید شده است. در نتیجه تعجبی ندارد اگر انتشار برخی از بازی‌های این پلتفرم، به سال آینده‌ی میلادی موکول شود. خصوصاً که همه‌گیری ویروس کرونا، تقریبا روی روند توسعه‌ی تمام بازی‌های در دست ساخت تاثیر گذاشته است.

با این حال، آنچه که در رابطه با تاخیر بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope گفته شد تا کنون تایید نشده است و نباید چندان به آن توجه کرد. باید منتظر بود تا یکی از شرکت‌های نینتندو یا یوبیسافت، اخباری رسمی را در این باره ارائه دهند. منتظر اخبار بیشتر باشید.

O2Just god of warSamadmario@alistarGramy k

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید