بازی Final Fantasy Origin حدود 70 گیگابایت حجم خواهد داشت

بازی جدید استودیوی تیم نینجا و شرکت اسکوئر اینکس یعنی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin حدود 70 گیگابایت از حافظه‌ی پلی استیشن 5 را اشغال خواهد کرد.

علی‌رغم اینکه شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) در قبال انتشار اخباری از بازی جدید خود یعنی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin سکوت اختیار کرده‌اند، اما همچنان برخی از منابع می‌توانند جزئیاتی از جمله فضای مورد نیاز این بازی در کنسول پلی استیشن 5 را در اختیارمان قرار دهند.

با استناد به گفته‌ی حساب کاربری PlayStation Game Size در توییتر، بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin بدون احتساب به‌روزرسان روز عرضه، 71.505 گیگابایت حجم خواهد داشت. لازم به ذکر است که این حجم ممکن است پس از نصب بازی نیز با تغییراتی جزئی همراه باشد. پری‌لود این بازی در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ (13 مارس 2022) در دسترس قرار خواهد گرفت و کسانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند می‌توانند سه روز پیش از سایرین و در تاریخ 24 اسفند 1400 (15 مارس) آن را تجربه کنند. تاریخ عرضه‌ی رسمی این بازی نیز 27 اسفند 1400 (18 مارس) خواهد بود.

جین فوجی‌وارا (Jin Fujiwara) به عنوان تهیه‌کننده‌ی این بازی چنین ادعا می‌کند که Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin عنوانی اکشن-نقش‌آفرینی شبیه به Final Fantasy 1 خواهد بود. این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

علیSami 227KratosFaridmasoud pc gamerJin sakaiO2💫Mohsenj74,tarnishedکاپتان استخونی

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید