ویدیو: مقایسه‌ی نسخه PC و پلی استیشن 5 بازی God of War

با عرضه‌ی نسخه‌ی PC بازی God of War، ویدیوهای مختلفی از مقایسه‌ی آن با نسخه‌ی کنسولی منتشر شدند که یکی از آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام نسخه‌ای از مجموعه‌ی God of War برای پلتفرمی جز کنسول‌های پلی استیشن منتشر خواهد شد. در واقع، ریبوت این مجموعه که در سال 2018 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده بود، به‌زودی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

به دنبال این موضوع، برخی از استریمرها و یوتیوبرها که پیش از عرضه‌ی رسمی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی God of War موفق به تجربه‌ی آن شدند، اقدام به ضبط و نشر ویدیوهایی از مقایسه‌ی نسخه‌های پلی استیشن 5 و PC آن کرده‌اند. یکی از این یوتوبرها، نسخه‌ی پلی استیشن 5 بازی God of War را با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی مقایسه نموده است. در این ویدیو، برای تجربه‌ی این بازی از کارت گرافیکی RTX 3080 استفاده شده است.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید:

FarhadCommunistKurosBLACK SWORD MAN GUTSJust god of warժ๏ςτ០я នτяคղցҽ🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉RezamollypopO2Ali Hassan nejadعلیMehran.Baژنرال اردک (پادشاه دلها = پور*نگ ساما❤👑)DARKSIRENMahyarMsmX_Wolverine_XیوحانGod of the gameFaridmore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید