نمرات منتقدان به انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania

22 دی 1400 - 19:00
انیمیشن Hotel Transylvania Transformania

منتقدان نظرات خود در مورد انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania را اعلام کردند.

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا: ترانسفورمانیا (Hotel Transylvania: Transformania)، انیمیشنی کمدی است که چهارمین و آخرین انیمیشن از این مجموعه خواهد بود و داستان این هیولاها را به پایان خواهد رساند.

در ابتدا قرار بود تا این فیلم روی پرده سینماها اکران گردد اما برنامه‌ها برای اکران آن به دلیل گسترش ویروس کرونا کنسل شد و حق پخش این انیمیشن به مبلغ صد میلیون دلار به کمپانی آمازون فروخته شد و این انیمیشن روی سرویس آمازون پرایم عرضه شده است.

منتقدان به انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 امتیاز 60 درصد را داده‌اند. این امتیاز بر اساس 15 نقد منتشر شده برای آن در وب سایت راتن تومیتوز است. در وب سایت متاکریتیک، برای این انیمیشن 8 نقد منتشر شده که امتیاز 41 از صد را برای آن به ارمغان آورده است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این فیلم قرار گرفته است.

«70/100 The Hollywood Reporter | منتقد: جان دیفور»

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا: ترانسفورمانیا، به اندازه کافی شیرین و خوب است که مخاطبان هدف خود را راضی نگه می‌دارد. این انیمیشن، با طنز جالب توجه خود و همچنین انرژی بیش از حدش، توانسته تا اوقات خوشی را برای بینندگان به ارمغان بیاورد.

«67/100 The A.V. Club | منتقد: جسی هاسنگر»

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 به خوبی توانسته تا این مجموعه انیمیشن جذاب، تماشایی و جالب توجه را به پایان برساند و می‌توان آن را یک اثر قابل قبول دانست.

«60/100 Screen Rant | منتقد: دبوپریا دوتا»

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا: ترانسفورمانیا، در بخش‌هایی از خود واقعا سرگرم‌کننده و تاثیرگذار است. این اثر انیمیشنی واقعا توانسته تا احساسات بیشتری را وارد این مجموعه کند. در هر صورت، این انیمیشن کاراکترهایی آشنا را در یک قالب جدید و تازه به نمایش در آورده است.

«60/100 TheWrap | منتقد: سایمون آبرامز»

این انیمیشن که آخرین انیمیشن از مجموعه ترانسیلوانیا به شمار می‌رود، توانسته تا جوک‌های بامزه و طنز قابل قبولی را به شکلی جالب توجه به اجرا در بیاورد، هر چند، باید گفت که این جوک‌ها و طنزها در ذهن شما ماندگار نخواهد شد.

«50/100 Slashfilm | منتقد: جاش اسپیگل»

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4، یک انیمیشن تازه و جدید نیست. تنها چیز جدید در این انیمیشن، این است که به خوبی آگاه است که آن‌ها چیز تازه‌ای برای ارائه ندارند و از همین رو، زمان آن فرا رسیده تا داستان این مجموعه را پایان بدهند.

«30/100 Variety | منتقد: تورمیس لافلی»

این مجموعه انیمیشن هیچ گاه نتوانسته تا به خوبی به مسائل سنگینی همچون پذیرش، درک کردن و تنوع بپردازد و این انیمیشن جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو، می‌توان گفت که نتیجه نیز یک انیمیشن جدید با یک داستان خسته‌کننده دیگر شده است.

«20/100 The Guardian | منتقد: پیتر بردشاو»

انیمیشن جدید مجموعه هتل ترانسیلوانیا نتوانسته تا لحظات شاد و سرگرم‌کننده و خنده‌داری را برای بیننده به ارمغان بیاورد و می‌توان گفت که دیالوگ‌های این انیمیشن اصلا در حد و اندازه استانداردهای انیمیشن‌های دیزنی و پیکسار نیست. هر چند، این انیمیشن برای افراد بسیار جوان لذت‌بخش خواهد بود.

Just god of warHaj-HoseinMJKPP.morganیوحانBlack Knight@alistaralinerd2Kuros

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید