نسخه‌ی build بازی Horizon Forbidden West لو رفت

Horizon Forbidden West

اخیراً نسخه‌ی Build بازی Horizon Forbidden West که شامل تمامی محتواهای بازی می‌شود لو رفت و از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف در دسترس عموم قرار گرفت.

اخیراً تصاویر فاش‌شده‌ای از نسخه‌ی پلی استیشن 4 بازی Horizon Forbidden West در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر شد و به دنبال آن نسخه‌ی Build این بازی نیز به صورت عمومی در دسترس عموم قرار گرفت. طبق اطلاعات گردآوری شده توسط VGC، این نسخه حاوی تمامی محتواهای بازی بوده و نسخه‌ی نهایی نیز تفاوت چندانی با آن نخواهد داشت.

با این اوصاف، دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 جیلبریک شده با Firmware 9.00 می‌توانند از هم اکنون این بازی را نصب و اجرا کنند. متاسفانه، این نسخه از بازی شامل تمامی محتواهای اصلی و فرعی داستانی نیز می‌شود و در آینده‌ای نزدیک نیز شاهد فاش شدن محتوای داستانی Horizon Forbidden West خواهیم بود. بنابراین، اگر از طرفداران این بازی هستید با احتیاط بیشتری نسبت به پیگیری اخبار پیرامون آن در شبکه‌های اجتماعی اقدام کنید.

البته، تصاویر فاش شده از بازی Horizon Forbidden West در توییتر پس از گذشت مدت زمانی کوتاه و به دلیل نقض حق نشر حذف شدند تا از رسمی و واقعی بودن آن‌ها اطمینان حاصل شود. این قانون در غرب به صورت جدی اعمال نمی‌شود و این سرعت عمل نشان‌دهنده‌ی آن است که سونی قصد دارد تا با جدیت از فاش شدن محتوای داستانی بازی جلوگیری کند.

بازی Horizon Forbidden West در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ (۱۸ فوریه ۲۰۲۲) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

DARKSIRENMehran.Ba#ONLY_PS5sefirot2011Xboss Series 5Gramy kNathan🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Metal Gear Solid 3: Snake EaterFaridLucciola BalladPC gamer ;)masoud pc gamerKuros1100mollypopBlack Knightno oneTlou part 2 game of the centuryمرد ریش دار نامرئیmore

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید