بازی Serious Sam: Siberian Mayhem معرفی شد

21 دی 1400 - 12:28

شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) و استودیوی کروتیم (Croteam) به صورت رسمی از بازی Serious Sam: Siberian Mayhem رونمایی کردند.

بازی Serious Sam: Siberian Mayhem در واقع یک بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی مستقل از عنوان Serious Sam 4 محسوب می‌شود که با همکاری دو استودیوی کروتیم و تایم‌لاک (Timelock) توسعه یافته است.

وقایع این بازی در کشور روسیه و مناطق سردسیر سیبری جریان دارد و بازیکنان بار دیگر در نقش شخصیت اصلی این فرنچایز یعنی سم استون (Sam Stone) قرار خواهند گرفت. Serious Sam: Siberian Mayhem دارای 5 مرحله‌ی جدید است و با هیولاهای مختلفی برای مبارزه کردن با آن‌ها مواجه خواهید شد. علاوه بر این موارد، سلاح‌ها، گجت‌ها و وسایل نقلیه‌ی جدیدی نیز به این بازی اضافه شده‌اند.

Serious Sam: Siberian Mayhem در تاریخ 5 بهمن 1400 (25 ژانویه 2022) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید اولین تصاویر و تریلر معرفی این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

DARKSIRENmatrix4221489Kurosalinerd2BLACK SWORD MAN GUTSX_Wolverine_XAli Hassan nejadfarzaadStarmanP.morganvitto corleoneNietjXbox one s pro gamer

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید