مارول یا دی‌سی : کدام یک پیروز نبرد سال 2022 خواهند بود؟

19 دی 1400 - 20:00
کدام یک پیروز نبرد سال 2022 خواهند بود: مارول یا دی‌سی

مارول و دی‌سی در سال 2022 میلادی، فیلم‌هایی جذاب و تماشایی را اکران خواهند کرد. کدام یک موفقیت بیشتری خواهد داشت؟

دنیای سینمایی مارول و دنیای سینمایی دی‌سی برای سال 2022 میلادی، فیلم‌های جذابی را آماده کرده‌اند. از همین رو، کدام از این دو دنیای سینمایی سال بهتری خواهد داشت؟ مارول و دی‌سی از همان ابتدا رقابت تنگاتنگی با یکدیگر داشته‌اند و رقابت این دو کمپانی از دنیای کمیک به دنیای سینما نیز کشیده شده است.

برخی از افراد بر این باور هستند که میزان موفقیت این دو کمپانی در دنیای سینما با یکدیگر برابر نیست. علاوه بر این، همچنان مشاهده می‌شود که رقابت بسیار شدیدی میان این دو وجود دارد. با این حال، این رقابت، یک رقابت دوستانه بوده و سبب شده تا استودیو مارول متعلق به دیزنی و استودیو دی‌سی متعلق به کمپانی برادران وارنر، کیفیت آثار سینمایی خودشان را بیشتر کنند.

در چند سال گذشته، فیلم‌های ابرقهرمانی، گیشه سینماها را در دست داشته‌اند و بیشتر آن نیز مدیون کمپانی مارول است چراکه این استودیو از زمان شروع دنیای سینمایی خود در سال 2008 میلادی، بیش از 26 فیلم بلاک‌باستری عرضه کرده است که آثار بسیار موفقی بودند.

آغاز دنیای سینمایی مارول

دنیای سینمایی مارول با فیلم مرد آهنی (Iron Man) با بازی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) و کارگردانی جان فاورو (Jon Favreau) شروع شده بود. این فیلم با موفقیت بزرگی روبه‌رو شد. همین موفقیت، به مدیر استودیو مارول یعنی کوین فایگی (Kevin Feige) و تیمش انگیزه داد تا یک دنیای سینمایی مشترک خلق نمایند.

فیلم انتقام‌جویان (The Avengers) در سال 2012 میلادی، اولین نقطه اوج این دنیای سینمایی محسوب می‌شود. پس از به پایان رسیدن حماسه ابدیت (Infinity) در سال 2019، حال استودیو مارول در حال زمینه‌سازی برای فاز چهارم دنیای سینمایی خودش است.

آغاز دنیای سینمایی دی‌سی

از سوی دیگر، دنیای سینمایی دی‌سی در سال 2013 میلادی و با فیلم مرد پولادین (Man of Steel) به کارگردانی زک اسنایدر (Zack Snyder) کار خودش را شروع کرده بود. این دنیای سینمایی به دلیل جنجال‌ها و مشکلات تولیدی، نتوانست تا پایه‌ریزی محکمی برای خودش داشته باشد. با این حال، با توجه آثار اخیر، به نظر می‌رسد که این دنیای سینمایی کم کم دارد راه خودش را پیدا می‌کند.

مارول و دی‌سی، دو کمپانی برجسته در زمینه آثار اقتباسی از کتاب‌های کمیک به شمار می‌روند و در سال 2022 میلادی نیز آثار برجسته و زیادی را اکران خواهند کرد. با این حال، سال 2022، سال جالبی است چراکه این دو کمپانی، آثار متفاوتی را روی پرده سینماها خواهند آورد. از همین رو، در ادامه به آثار آن‌ها در سال جاری میلادی خواهیم پرداخت تا ببینیم کدام یک از آن‌ها موفق‌تر خواهند بود.

فیلم‌های دی‌سی در سال 2022

کدام یک پیروز نبرد سال 2022 خواهند بود: مارول یا دی‌سی

کمپانی برادران وارنر در سال 2021 میلادی، تنها فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) ساخته جیمز گان (James Gunn) را روی پرده سینماها اکران کرد و حال به دنبال آن است تا در سال 2022، پنج فیلم را روی پرده ببرد. به دلیل مسائل مربوط به کرونا و تاخیرهای صورت گرفته در تولید فیلم‌ها، برنامه اکران این فیلم‌ها چندین مرتبه تغییر کرده اما ظاهرا سرانجام به ثبات رسیده است.

کمپانی دی‌سی، سال 2022 میلادی را با فیلم بسیار مورد انتظار بتمن (The Batman) آغاز خواهد کرد. این فیلم که مت ریوز (Matt Reeves) روی صندلی کارگردانی آن نشسته، در تاریخ 4 مارس (13 اسفند 1400) اکران خواهد شد. این فیلم برای اولین بار رابرت پتینسون (Robert Pattinson) را در نقش شوالیه تاریکی نشان خواهد داد.

در ابتدا قرار بوده تا بن افلک (Ben Affleck) در این فیلم نقش‌آفرینی کند؛ او همچنین قرار بوده تا کارگردان و نویسنده آن نیز باشد؛ اما این اتفاق رخ نداد و رابرت پتینسون سرانجام عهده‌دار این نقش شد. در هر حال، بنابر گزارش‌ها، فیلم بتمن در دنیایی جدا از دنیای سینمایی دی‌سی خواهد بود.

به دنبال این فیلم، انیمیشن لیگ ابرحیوانات دی‌سی (DC’s League of Super-Pets) در تاریخ 20 می (جمعه 30 اردیبهشت 1401) اکران خواهد شد. این انیمیشن بر محوریت سگ سوپرمن به نام کریپتو با صداپیشگی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) است. کریپتو در این انیمیشن، گروهی را برای نجات گروه لیگ عدالت گردهم می‌آورد.

دیگر آثار دی‌سی در سال 2022، جزو دنیای سینمایی دی‌سی خواهند بود. در تاریخ 29 ژوئیه (جمعه 7 مرداد 1401) سرانجام فیلم بلک ادم (Black Adam) اکران خواهد شد. این فیلم به کارگردانی ژاومه کولت سرا (Jaume Collet-Serra) و با بازی دوئین جانسون در نقش اصلی است.

این فیلم در مسیر تولید خود با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو بوده و به معرفی شخصیت بلک ادم خواهد پرداخت. علاوه بر این، چندین شخصیت دیگر از دنیای دی‌سی از جمله گروه جامعه عدالت آمریکا (Justice Society of America) در این فیلم معرفی خواهند شد.

فیلم دیگر دنیای سینمایی دی‌سی، فیلم فلش (The Flash) به کارگردانی اندی موسکیتی (Andy Muschietti) است. در این فیلم، ازرا میلر (Ezra Miller) بار دیگر نقشش به عنوان بری الن یا فلش را بازآفرینی خواهد کرد. این فیلم به موضوعاتی همچون سفر در زمان و احتمالا مولتی ورس خواهد پرداخت.

در فیلم فلش، مایکل کیتون (Michael Keaton) و بن افلک بار دیگر نقش خود به عنوان بتمن را بازآفرینی خواهند کرد. علاوه بر این، ساشا کیل (Sasha Calle) قرار است برای اولین بار نقش سوپرگرل را در دنیای سینمایی دی‌سی به تصویر بکشد. فیلم فلش در تاریخ 4 نوامبر (13 آبان 1401) اکران می‌شود.

سال 2022 میلادی برای کمپانی دی‌سی با اکران فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده (Aquaman and the Lost Kingdom) به کارگردانی جیمز وان (James Wan) در تاریخ 16 دسامبر (جمعه 25 آذر 1401) به پایان خواهد رسید. در این فیلم، جیسون موموآ (Jason Momoa)، امبر هرد (Amber Heard)، پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) و یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) حضور خواهند داشت.

فیلم‌های مارول در سال 2022

کدام یک پیروز نبرد سال 2022 خواهند بود: مارول یا دی‌سی

همانند دی‌سی، کمپانی مارول نیز به دلیل مشکلات ناشی از ویروس کرونا، مجبور بوده تا چندین مرتبه برنامه اکران فیلم‌های خود در سال 2022 را تغییر بدهد. در حال حاضر، سه فیلم از دنیای سینمایی مارول در سال 2022 اکران خواهند شد که هر سه تای آن‌ها، دنباله‌ای برای آثار گذشته هستند.

اولین فیلم دنیای سینمایی مارول در سال 2022، فیلم دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) است که در تاریخ 6 می (جمعه 16 اردیبهشت 1401) اکران خواهد شد. سم ریمی (Sam Raimi) کارگردانی این فیلم را در دست داشته است.

در این فیلم، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) بار دیگر نقش دکتر استرنج را بازآفرینی خواهد کرد. دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در نقش واندا ماکسیموف یا اسکارلت ویچ، بندیکت وانگ (Benedict Wong) در نقش وانگ، چیویتل اجیوفر (Chiwetel Ejiofor) در نقش موردو و ریچل مک‌آدامز (Rachel McAdams) در نقش کریستین پالمر است.

پس از آن، فیلم ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder) به کارگردانی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) اکران خواهد شد. این فیلم همکاری دوباره این کارگردان با کریس همسورث (Chris Hemsworth) پس از فیلم ثور: رگناروک (Thor: Ragnarok) در سال 2017 را رقم خواهد زد.

این فیلم، چهارمین فیلم ثور محسوب می‌شود و قرار است در تاریخ 8 ژوئیه (جمعه 17 تیر 1401) روی پرده سینماها بیاید. این فیلم با بازی بازیگرانی همچون ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در نقش جین فاستر، تسا تامپسون (Tessa Thompson) در نقش والکیری، کریستین بیل (Christian Bale) در نقش گور، راسل کرو (Russell Crowe) در نقش زئوس و بازیگران مجموعه فیلم‌های نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) خواهد بود.

سال 2022 برای دنیای سینمایی مارول با اکران فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد (Black Panther: Wakanda Forever) در تاریخ 11 نوامبر (جمعه 20 آبان 1401) به پایان خواهد رسید. کارگردانی این فیلم را همانند فیلم قبلی، رایان کوگلر (Ryan Coogler) در دست خواهد داشت.

این فیلم به دلیل فوت ناگهانی بازیگر اصلی آن یعنی چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) در سال 2020 با مشکلاتی مواجه شده است. با این حال، تولید فیلم بدون او در جریان است. این فیلم قرار است به دیگر کاراکترها و بررسی جهان واکاندا بپردازد.

کدام یک پیروز نبرد خواهند بود؟

کدام یک پیروز نبرد سال 2022 خواهند بود: مارول یا دی‌سی

از لحاظ تعداد فیلم‌ها، کمپانی دی‌سی پیروز خواهد بود. در سال 2022، کمپانی برادران وارنر پنج فیلم از دنیای دی‌سی و مارول، سه فیلم را اکران خواهند کرد. علاوه بر این، کمپانی دی‌سی از لحاظ تنوع، دست بالاتر را دارد و به طور کلی، آثار دی‌سی در سال 2022 هیجان‌انگیزتر به نظر می‌رسند.

تمام پنج فیلم دی‌سی در سال جاری میلادی با یکدیگر متفاوت هستند. فیلم بتمن، کلا آغازگر یک دنیای سینمایی کاملا جداگانه است و حتی قبل از اکران آن، نسخه‌هایی فرعی از آن در حال توسعه هستند. انیمیشن لیگ ابرحیوانات دی‌سی نیز می‌تواند برای افراد جوان‌تر اثر جالب توجهی باشد.

با اینکه سه فیلم دیگر دی‌سی در سال جاری مرتبط به دنیای سینمایی دی‌سی هستند اما هر کدام به شیوه‌ای منحصربه‌فرد، این مجموعه را رو به جلو حرکت خواهند داد. فیلم بلک ادم یک قهرمان جدید را به دنیای سینمایی دی‌سی خواهد آورد و در عین حال، یکی از بزرگترین ستاره‌های حال حاضر هالیوود یعنی دوئین جانسون را وارد دنیای سینمایی دی‌سی می‌کند.

از سوی دیگر، فیلم فلش بسیار مورد انتظار است و حضور بن افلک و مایکل کیتون در نقش بتمن، هیجان برای آن را چندین برابر کرده است. این فیلم همچنین موضوع مولتی ورس را در این دنیای سینمایی مطرح خواهد کرد و بدین شکل، زمینه را برای آثار بزرگ‌تر و برجسته‌تر در دنیای سینمایی دی‌سی آماده خواهد کرد.

فیلم آکوامن 2 نیز بیننده‌ها را بار دیگر به دنیایی آشنا در زیر دریاها و اقیانوس‌ها خواهد برد. این فیلم احتمالا مسیر موفقیت فیلم قبلی را تکرار خواهد کرد و به اثر موفق دیگری برای کمپانی دی‌سی و برادران وارنر تبدیل خواهد شد.

در نقطه مقابل، دنیای سینمایی مارول نیز دارای تنوع اندکی است اما تمام سه فیلم این دنیای سینمایی در سال 2022، دنباله هستند و انتظارات زیادی از سوی طرفداران برای آن‌ها وجود دارد. فیلم دکتر استرنج 2 احتمالا بیشتر به مسئله مولتی ورس خواهد پرداخت. این فیلم همچنین به نوعی، داستان سریال وانداویژن (WandaVision) را ادامه خواهد داد.

از سوی دیگر، فیلم جدید ثور، مجموعه ثور را به اولین مجموعه فیلم در دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد کرد که شامل چهار فیلم است. این فیلم روی شخصیت جین فاستر و تبدیل شدن او به مایتی ثور تمرکز خواهد داشت. علاوه بر این، والکیری سرانجام به ملکه ازگارد تبدیل خواهد شد.

فیلم ثور: عشق و تندر همچنین بازگشت کریستین بیل به دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی را رقم خواهد زد. او نقش بتمن را در سه‌گانه شوالیه تاریکی (The Dark Knight) ساخته کریستوفر نولان (Christopher Nolan) بازی کرده است. او در فیلم جدید ثور، نقش گور، قصاب خدایان را بازی خواهد کرد.

با اینکه فیلم “پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد” با مشکلاتی در مسیر خود مواجه شده اما تیم سازنده این فیلم همانند فیلم قبلی است و از همین رو، طرفداران انتظار دارند تا این فیلم در عین ادای احترام به چادویک بوزمن، به یک اثر موفق و تماشایی دیگر از کارگردان رایان کوگلر تبدیل شود.

آینده فیلم‌های مارول و دی‌سی

کدام یک پیروز نبرد سال 2022 خواهند بود: مارول یا دی‌سی

بر اساس فیلم‌های این دو دنیای سینمایی در سال 2022 میلادی، می‌توان گفت که قوس داستانی این فیلم‌ها، زمینه‌ساز آثار بزرگ‌تر و برجسته‌تری در سال‌های پیش‌رو هستند. این احتمال نیز وجود دارد که دیدگاه عموم مردم نسبت به این دو دنیای سینمایی به طور کامل تغییر کند.

بدون شک، در حال حاضر، دنیای سینمایی مارول، بزرگترین مجموعه سینمایی بر اساس کتاب‌های کمیک به شمار می‌رود و علت آن نیز عرضه فیلم‌های بزرگ و موفق در طی یک دهه گذشته بوده است. این دنیای سینمایی در سال 2021 گسترده‌تر شده و با سرویس دیزنی پلاس، وارد دنیای سریال شده است.

با این حال، دنیای سینمایی مارول، در سال جاری میلادی، سه فیلم آشنا را اکران خواهد کرد، از همین رو، افرادی که به دنبال چیزی متفاوت‌تر باشند به سمت دنیای سینمایی دی‌سی کشیده خواهند شد چراکه کمپانی برادران وارنر برای سال 2022 میلادی، آثار متفاوتی از دنیای سینمایی دی‌سی ارائه خواهد کرد.


مطمئنا با گسترده‌تر شدن این دو دنیای سینمایی و همچنین محبوب‌تر شدن آثار ابرقهرمانی، رقابت بین مارول و دی‌سی بیشتر خواهد شد و احتمالا منجر به این خواهد شد تا بیننده‌ها، شاهد آثار جذاب‌تر و بهتری باشند. به نظر شما کدام یک پیروز سال 2022 خواهند بود: مارول یا دی‌سی؟

Just god of warSiavash Almightyمتأثر گشتهGod of the gameDARKSIRENalinerd2AssassinBlack KnightAhmad68BLACK SWORD MAN GUTS
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • با اینکه سال های قبل دیسی رسما ری..ه بود ولی امسال دست پُر تر از ماروله،این حساب رو داشته باشیم که هم بتمن و هم دکتر استرنج شاهکار بشن و این دوتا غول رو فاکتور بگیریم،دیسی باز فیلم های بزرگتری داره،مثل فیلم فلش که یجورایی ریبوت dceu هستش و بتمن مایکل کیتون هم توش هست!،میشه گفت فلش،اسپایدرمن نو وی هوم دیسی هستش!،اون به کنار،فیلم آکوامن و بلک آدام هم هستن با انیمیشن سگ سوپرمن،از اونور مارول ثور ۴ رو داره با بلک پنتر،که جالبیش اینجاست که توی هردوتا ی فیلم قراره قهرمان اصلی مثل ثور و پلنگ سیاه،جایگزین بشن و یه کاراکتر دیگه بیاد جاشون (مال ثور اون معشوقه ی قبلیش که اسمشو درحال حاضر یادم نیست،مال بلک پنتر هم که خواهر پلنگ سیاه)،که من شخصا این دوتا فیلم جذابیتی نداره واسم بخاطر همین خصلتش،خلاصه که دیسی کم کم داره کامبک میزنه

  Siavash AlmightyگیمرXboss Series 5rexمتأثر گشتهGG.WP.EZ.WINTlou part 2 game of the centuryAhmad68john117Black Knightmore
  • Amiragha گفت:

   دیسی داره کامبک میزنه؟؟
   ینی فهمیدم استاد سینما که حداقل نیستی‌…
   چرا اینو نمیگی که دیسی سوپرمن هنری کویل رو حذف کرد و الان میخاد به جاش سوپرگرل رو بیاره؟؟(تویdceu)
   چرا اینو نمیگی توی دنیای dceu دیگه بتمنی وجود نداره و میخان به جاش بتگرل رو بیارن؟
   مدیریت دیسی به قدرییی افتضاحه که وقتی گفتی داره کامبک میزنه اصا خندم گرفت
   ببین من خودم طرفدار دیسیم
   من اصلا از اون شوخ طبعی فیلمای مارول خوشم نمیاد
   ولی دیسی هزاران بار عقب تر از ماروله الان
   چرا نمیگی ثور ۴ خودش یه انتقام جویانه؟؟
   مارول داره اینقدر زمینه سازی میکنه برای مولتی ورس
   داره از همه جهان مولتی ورس رو نشون میده
   تا الان که دو سریالش کلا در مورد مولتی ورس بوده
   دو فیلمشم در مورد مولتی ورس بوده
   ولی دیسی باز داره اشتباه قدیمشو تکرار میکنه!
   یادته جاستیس لیگ چطوری ساختع شد؟؟
   مارول قشنگ تک تک شخصیت هارو معرفی کرد بعد اینارو به هم وصل کرد بعد موقعی که قششششنگگگ زمینه سازی کرد یه فیلم داد به نام اونجرز
   حالا دیسی چیکار کرد؟
   سری یه جاستیس لیگ دادن بدون برنامه!
   الانم فیلم فلش اینطوری میشه
   در ضمن ثور قرار نیست جایگزین بشه فعلا!
   من واقعا در تعجبم که توی اتاق فکر دیسی چی میگذره
   ینی مارول میاد اول آرک شخصیتی آیرون من رو کامل می‌کنه بعد میره سراغ شخصیت های فرعی مثل شانگ چی
   دیسی هنوز یه بتمن مشخصص نداره!!! اومدن زدن کنار اونو گفتن ما بتگرل میخایم😐😐
   سوپرمنم دو تا فیلم درست حسابی نداره!! اونم انداختن دور سوپرگرل رو به جاش میخان بیارن!😐😐
   کامبک؟؟دیسی داره هر روز بدتر و بدتر میشه
   واقعا متاسفم برای مدیریتشون
   ینی بهتون قول میدم
   نسل جدید اصا چیزی از بتمن نمیفهمن
   همه طرفدار مون نایت میشن (مون نایت یه چیزی مثل بتمنه ولی توی دنیای مارول)
   تازه هنوز انتمن و سریالای مارول مونده
   اتفاقا مارول داره هر روز بهتر از دیروزش میشه
   دیسی هر روز بدتر از دیروزش
   سوالی بود در خدمتم
   ممنون

   MRIPگیمرO2Spider-Mah04Xboss Series 5Siavash Almightysamanمتأثر گشتهBlack Knightاُستاد صنعت گیم+سینماmore
    • BiG BaSS گفت:

     دقیقا باهات هم‌نظرم. من dc فن هستم. ولی واقعا چیزی ندیدم که ب دلم بشینه. و به نظر شخص بنده ازرا میلر اصلا مناسب بازی شخصیت فلش نیست. بنظرم همون گرنت گاستین سریال رو میاوردن و بهش بیشتر پروبال میدادن خیلی بهتر بود. وچون گرنت گاستین تجربه بازی در سریال رو داره بنظرم بهتر میتونه فیلمم بازی کنه

     BiG BaSS
   • دیسی سوپرمن هنری رو حذف نکرده. توی 3تا فیلم هم که بوده تا الآن. فعلا فقط چون دارک بود و ازش زیاد استقبال نشد متوقّفش کردن. دیسی فیلم جاستیس لیگ رو داد برای این که از رقابت عقب نمونه و یک فیلم تیم‌آپ هم داشته باشه که کارگردان اونجرز اومد فاتحش رو خوند و دیدیم که نسخه‌ی زکش چقدر بهتر بود. بتمن رو کنار نزدن😐 توی همین سال جاری قراره 3تا بتمن متفاوت ببینیم مثل کامیکها که هر کرکتر، ورینتها و آرکهای متفاوتی دارن. مگه باید فقط یک بتمن مشخّص داشته باشیم؟! اتّفاقاً خیلی هم خوبه که مثلاً بتمن رابرت با حال و هوای گاثیک هم ببینیم که من به فیلمش خیلی امیدوارم. بتگرل و سوپرگرل هم فعلاً فقط در حدّ شایعن. بتمن که واسه خودش تا حالا 100تا فیلم و گیم داشته. این چه حرفی بود که گفتی نسل جدید اصلاً چیزی از بتمن نمیفهمن؟!😐😂 بچّه‌هایی که بخوان اینجوری از بتمن چیزی نفهمن، همون بهتر که نفهمن و برن سراغ این سپایدرعن تام که در اصل سپایدربویه و تینیجربازیش رو ببینن😂 مون نایت رو مارول درست کرد برای رقابت با بتمن ولی اصلاً موفق نبود چون حتّی بین مارول فنا هم محبوب نیست. مون نایت اصلاً روانیه و فقط ادای بتمن رو درمیاره. مطمئن باش به احتمال خیلی زیاد اگه بخوان سریالش رو مثل بقیه‌ی سریالهای آشغال مارول بسازن، سریالش چیز بدردبخوری نمیشه. انتمن هم که مثل گاردینز آو د گلکسی فقط یکش خوب بود و قسمتای دومشون مثل خیلی از فیلمای چرت و پرت مارول مزخرف بودن. دیسی رو میشه گفت که داره کامبک میزنه. چون هم فیلمهای آخری که داد خوب بودن مثل سویساید سکواد جدید که عالی بود و هم تازه داره بقیه‌ی کرکترهای خفنش رو وارد سینما میکنه مثل بلک ادام که امیدوارم فیلمش در کنار فیلم بتمن جدید و فیلم فلش بترکونن.

    Siavash Almighty
  • Black Knight گفت:

   به جزء بتمن هیچکدومش در حد هیچکدوم از فیلم های مارول نه هایپی پشتشون هست و نه عوامل خوبی دارن

   سم ناشناختهSiavash AlmightyGamefanXboss Series 5متأثر گشتهTlou part 2 game of the centuryAhmad68
  • هرکی دیس داده،نخوندمتون🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   BiG BaSSBlack KnightO2Xboss Series 5متأثر گشته
  • Javadka گفت:

   اقا با عرض معذرت ولی انگار شما فیلم های مارول را نمیبینید حالا spider man no way home که شاید برای ۲۰۲۱ باشه ولی این یک فیلم از همه فیلم های DC بالا تره حالا که هنوز فیلم های مارول نیومده مثل Doctor strange 2 یا Thor love and thunder و بقیه که احتمالا میدونی و نتیجه میگیریم که DC به گرد پای مارول هم نمیرسه و من روی صحبتم با کسایی هست که میگن DC بهتره

   Siavash Almightyمتأثر گشته
  • HSM گفت:

   دیسی ریشه دار تر از ماروله , خود بتمن , جوکر ی سرو گردن از خود مارول بالاتره , ولی در مورد فیلم های حاله حاضر مارول خیلی موفق تر عمل کرده

   Black Knightمتأثر گشته
 • Black گفت:

  دی‌سی مدت‌هاست کلا قافیه رو به مارول باخته.
  فقط جذبه جوکر در مقاطعی بالاتر نگه‌ش داشته.

  متأثر گشتهGamefanXboss Series 5Siavash AlmightyshayanhqAhmad68Black KnightSezar king
  • د بتمن و فلش قراره ببرنش بالا..

   Xboss Series 5Siavash Almightyمتأثر گشتهSezar king
   • Black Knight گفت:

    فلش مواظب باشه خودش نیافته پایین بقیه اش پیشکشش
    تنها فیلم دی سی که همه بهش امید دارن و مورد انتظاره بتمنه

    Xboss Series 5Siavash Almightyֆǟʍʊʀǟɨ
    • چون فلش بر پایه مولتی ورس میچرخه احتمالا فیلم جذابی شه

     Black KnightXboss Series 5Siavash Almighty
     • Black Knight گفت:

      موضوع اینجاست دی سی وعده وعیده همیشه زیاد داده ولی همشون بد بودن فیلم هم صرفا قراره DCEU رو ریبوت بکنه و مولتی ورس بودنش در اون حد نیست چون اصلا براش پیش زمینه ای صورت نکرفته مثل نو وی هوم

      Dipper pines (s-n)Siavash Almighty
      • Armin Ezati گفت:

       فیلم اخر spider man هم فیلم چندان خوبی نبود کافیه با شاهکار اسپایدی ۲ مقایسه بشه تا به عمق ماجرا پی ببرید فروش فضایی فیلم هم به علت حضور داشتن سه اسپایدرمن در فیلم بود
       Dc یه زمانی دارک نایت شاهکار میسواخت الان لیگ عدالتی میسازه که قابل دیدین نیست
       مارول هم یه زمانی اسپایدی ۲ میسواخت الان اونجرز و اسپایدی با حضور تام هالند میسازه
       متأسفانه بعد از لوگان دیگه شاهد فیلم ابرقهرمانی درست حسابی ای نبودیم

       Black KnightSiavash Almighty
       • Black Knight گفت:

        اگه خوب نبود که الان از تماشاچی ها و افرادی که فیلم رو دیدن نمره A+ نمیگرفت و انقدر امتیازات بالایی نداشت و هشتمین فیلم پر فروش جهان نمیشد :))
        اسپایدرمن همیشه محبوب ترین ابرقهرمان تاریخ کمیک بوده هر زمان هم ازش فیلم ساخته شده فروش فیلم هاش زیاد بوده حتی ضعیف ترین فیلم هاش مثل اسپایدرمن 3 و شگفت انگیز 2 هم فروش خیلی خوبی داشتن !
        این تفکر پوسیده که هر فیلمی R یا جدی باشه خوبه هر چی PG_13 و لایت باشه رو از ذهنتون بیرون کنید

        Siavash Almighty
        • Armin Ezati گفت:

         سلام من از رده بندی سنی حرف زدم ؟
         دوما خوتون گقتید ضعیف ترین فیلم های مرد عنکبوتی فروش زیادی دارن
         خودتون جواب خودتونو دادید

         Siavash AlmightyBlack Knight
       • Black Knight گفت:

        چه ربطی داشت الان ؟ 😂
        بحث محبوبیت و پر طرفدار بودن بود من گفتم حتی ضعیف ترین فیلم های اسپایدرمن هم فروش خوبی دارن این یعنی نو وی هوم ضعیفه 😂
        نو وی هوم اگه ضعیف بود که از منتقد ها نمرات بالا نمیگرفت کلی هم ازش تعریف نمیکردن !
        نو وی هوم هم بهترین فیلم اسپایدرمن نباشه قطعا یکی از بهترین هاست و جدای از این هیچکی نمیتونه منکر عالی بودن و با کیفیت بودن فیلم های مارول بشه

        Siavash Almighty
        • Armin Ezati گفت:

         داداش گوش کن فیلم های الان مارول دارن سینما رو به گند میکشن این حرف من نیست حرف چند تن از بهترین کارگردان های دنیاست که بهترین فیلم های تاریخ رو ساختن
         شما میگی فیلم های مارول با کیفیت اند دلیلیش چیه لطفا ؟؟ این فیلم ها یک بار مصرف اند و ارزش هنری ندارن
         هر فیلم باید در کنار سرگرم کنندگی باید جنبه های از هنر رو هم داخل خودشون جای داده باشن مگر نه محکوم به فراموشیه و شکسته الان فیلم اونجرز ۲ چه مفهومی داره !!! فیلم مرد اهنی ۳ چه مفهومی داره متاسفانه ما یه وقته عادت کردیم به این فیلم های یک بار مصرف و بی مفهوم و اونا رو عالی می دونیم در حالی که ما در فیلم های مثل spiderman 2 و dark knight که در کنار سرگرم کننده بودن جنبه ی هنری مناسبی داشتن و ادم چندین بار اونها رو میدید
         در مورد چند خطی پایانی شما اقایان مارتین اسکورسیزی ( که خودم زیاد طرفدارش نیستم ) و اقای فرانسیس فورد کوپولا با دلایل مناسب حرف شما رو رد کردن

         Siavash AlmightyBlack Knight
       • Black Knight گفت:

        خستمون کردید با این جملات کلیشه ای و کوچه بازاری
        از قدیم همین بوده فیلم های بلاک باستر همیشه محبوبیت بیشتری نسبت به فیلم های کلاسیک داشتن فیلم های مارول هم به عنوان یه فیلم کمیک بوکی برای دوست داران کمیک و هوادارای مارول فوق العادن این رو هیچکی نمیتونه منکرش بشه !

        Siavash Almighty
        • Armin Ezati گفت:

         خوب بهتره با ادامه این بحث دیگه شما رو خسته نکنیم
         ممنون از شما دوست عزیز

  • Mahdi_hawk گفت:

   معلومه که جوکر میتونه نگهش داره بهترین دی سی جوکر اگه جوکر واس مارول بود دیگه دیسی وجود نداشت و یک مارولی داشتیم که هر فیلمی جلدش بود رو میترکوند

   Siavash Almighty
 • O2 گفت:

  من مارول رو بیشتر دوست دارم چون جنبه فان هم داره توی فیلم هاش، خب موفق تر هم بوده خیلی خیلی بیشتر از دی سی، همه میدونن، ۲۰۲۲ هم موفق تر خواهد بود چون خیلی داره فیلم میسازه…

  Black KnightSiavash Almightyمتأثر گشتهjohn117Sezar king
 • من روی بتمن جدید خیلی کراش دارم

  john117
 • Ahmad68 گفت:

  اکوامن 2 از طرف فن بیس جانی دپ و حتی خیلی بیشتر تحریمه کنجکاوم ببینم نتیجش چی میشه
  و فکر نمیکنم امسال دی سی هر پنج تاشو بتونه اکران کنه احتمالش هست یکیش بیفته سال بعد
  موفقیت دی سی باعث میشه مارول بیشتر تلاش کنه همینجور که موفقیت مارول باعث تلاش مضاعف دی سی شد که بتونن دنیای سینمایی خودشونو تشکیل بدن

  • Black Knight گفت:

   جاست دکتر استرنج 2 و اسپایدر ورس 😎

   Mahdi_hawkSiavash AlmightyTHE BATMAN
   • Armin Ezati گفت:

    با تمام احترام
    .
    .
    این فیلم هایی که اسم بردی فقط جنبه ی سرکرمی دارن و به قول معروف پاپ کرنین و بویی از هنر نبردن !!! ( بر اساس سابقه ی مارول )
    تنها امید به همین بتمنه که طبق تریلرهاش میتونه یک فیلم درست حسابی بشه که به غیر از سرگرم کنندکی جنبه ی هنری هم داشته باشه مثل دارک نایت و اسپایدی ۲

    Dipper pines (s-n)Black KnightAmir Naderiایمان غلامی مهرآبادیمتأثر گشتهO2GamefanXboss Series 5Siavash Almightysaman
    • دارک نایت که هیچی ولی اسپایدرمن ۲ جنبه هنری داشت؟؟؟؟؟؟؟

     Black Knight
    • درود بر تو👍 اصلاً من یکدونه بتمن دیسی رو به کلّ مارول نمیدم. درسته که سگ سه‌گانه‌ی قدیمی سپایدی به فیلمای الآن مارول شرف داره. ولی سپایدی 2 مگه چی داشت که انقدر حال کردی؟!

     Black KnightSiavash Almightyمتأثر گشتهRDR2Armin Ezati
    • Black Knight گفت:

     تمامی این فیلم ها چه فیلم های بتمن و دیسی و چه فیلم های مارول برای سرگرمی ساخته شدن دوست عزیز هیچ فرقی هم با هم دیگه ندارن
     فیلم های مارول هم از نظر با کیفیت بودن و سرگرم کننده بودن کیلو متر ها بهتر از فیلم های دیسی هستن این یه حقیقته
     بتمن هم صرفا به خاطر نوع کمیک هاش که دارک هستش یه عده فراتر از کمیک میبیننش وگرنه اون هم یه فیلم پاپ کورنی بیشتر نیست

     Siavash Almighty
     • الآن مثلاً سه‌گانه‌ی بتمن نولان، مخصوصاً فیلم ابرشاهکار دارک نایت، پاپ‌کورنیه و برای سرگرمیه؟!😐🤦‍♂️🤣 مارول فنی دیگه. درک و شعورت همینقدره.

      Siavash AlmightyBlack Knight
      • Black Knight گفت:

       بله پاپ کورنیه و برای سرگرمیه !
       حالا بیا پایین سرمون درد گرفت بچه

       Siavash Almighty
       • والله فعلاً تویی که خیلی وقته روی سطل آشغالی و همه از مزخرفاتت سرشون درد گرفته. انقدر بچّه و بی‌سوادی که اصلاً معنی پاپ‌کورنی رو نمیفهمی که به فیلم دارک نایتی که 2تا جایزه‌ی اسکار و 1جایزه‌ی گلدن گلوب برده و برنده و نامزد کلّی جوایز دیگست و همچنین چهارمین فیلم برتر جهان به انتخاب مردمه میگی پاپ‌کورنی😐🤦‍♂️🤣 تو رو خدا، تویی که پروفایلت داد میزنه خیلی بچّه‌ای و حتّی تا سنّ قانونی خیلی فاصله داری، از ترس اینکه بقیه زودتر بهت نگن بچّه، لفظ بچّه رو بکار نبر😂 تو که هیچی نمیفهمی پس لطفاً نظرات مفت نده. برو همون تینیجربازیای تام هالند رو ببین ذوق کن🤣

        Black Knight
        • Black Knight گفت:

         الان حرف من چه ربطی داشت به تام هالند و اسکار 😂😂😂
         همین که ت. بحث کم آوردی ربطش دادی به یه چیز دیگه نشون میده کی داره درست میگه 😏
         میتونم پروفایلم رو همچین عکسی میزارم تو هم میتونی یه عکس برای پروفایلت بزار هر چند اگه سنت اونقدر باشه که بلد باشی با کامپیوتر و اکانت خودت کار بکنی 😂😂
         همین کم مونده یه سری عقده فن فشاری مثل تو برای من از سن حرف بزنن

         Siavash Almighty
     • Armin Ezati گفت:

      مقایسه بین دنیایی سینمایی مارول با دیسی مقایسه ی بد با بدتره

      Black KnightSpider-Mah04
   • ای شیخ مگر اسپایدرورس برای mcu هست؟

   • GOD OF WAR گفت:

    داداش معلومه طرفدار مارولی مشکلی هم نیستا ولی نمیفهمم چرا داری دست به تخریب میزنی اصولا وقتی بوی فن میشی تعصب کل وجودتو میگیره این کارت فقط در راستای پولدار کردن ماروله حتی اگه فیلمه بدم بده بیرون.

    Black Knight
 • نمیشه گفت واقعا

  دکتر استرنج ۲ ، بلک پنتر ۲ ، نو وی هوم ، ثور ۴ ، موربیوس ، سریال شی هالک ، سریال مون نایت

  بلک آدام ، شزم ۲ ، فلش ، بتمن ، آکوامن ۲ ، سریال پیس میکر ، سریال انیمیشنی کت وومن ، سریال گرین لنترن

  Spider-Mah04THE BATMANjohn117
 • Sezar king گفت:

  مارول داره ماست ها رو می ریزه تو قیمه ها !! ته تمام فیلم هاش رو داره به هم ربط میده و دنیای مارول رو یکی میکنه مثله دی سی . خیلی دوست داره شبیه دی سی باشه و این کارش اشتباه است و دنیای بعضی از داستان هاش واقعا قشنگ بود اگر اون ها رو با بقیه فیلم هاش یکی نمیکرد. به طور مثال شانگ چی واقعا قشنگ بود اگر تهش رو نمیچسبوندن به دنیای اونجرز .

  Black Knightمتأثر گشتهO2RDR2Siavash AlmightyXboss Series 5
 • Black Knight گفت:

  مارول امسال هم دستش پر تر از دی سی هستش
  اسپایدر ورس 2
  ثور 4
  دکتر استرنج 2
  بلک پنتر 2
  همشون هم تقریبا کیفیتشون به عنوان یه فیلم کمیک بوکی تضمین شدست البته به بلک پنتر 50 50 هستم
  ولی از اونطرف دی سی رسما به جزء فیلم بتمن هیچکدو از فیلم هاش در حد فیلم هایی مثل ثور 4 و اسپایدر ورس 2 و دکتر استرنج 2 هایپ ندارن
  همون دکتر استرنج 2 با اون همه شایعه و مولتی ورسی بودنش وزنه رو نسبت به دی سی سنگین تر میکنه

  متأثر گشتهO2RDR2Xboss Series 5Siavash Almighty
 • فرشاد گفت:

  شوخی قشنگی بود تیتر مقاله شاید تو دنیای کمیک رقابت برابر باشه ولی تو دنیای فیلم دی سی فکر نمیکنم به گرد مارول هم برسه اون از افتضاح جاستیس لیگ اونم واندر وومن 2 که رسما خزعبل بود حالا اینور کار چی داریم کلی سریال از مارول 4 تا فیلم هیولا که قشنگ داره فاز بعدی رو دونه دونه و به ترتیب خیلی درست معرفی میکنه و برای هر شخصیت مخاطبینی رو پیدا میکنه با اومدن فالکون و سرباز زمستان که بعدا فالکون میشه کاپتان آمریکا جدید عملا شروع یه گروه اونجری دیگه کلید میخوره بعد واندا رو داریم و ویژن سفید از اون ور اومدن تو بلک ویدو جای ناتاشا خواهرش رو به عنوان بلک ویدو جدید معرفی کردن بعد تو سریال هاکای اومدن جاگزین کلینت رو معرفی کردند چون رنر هم الان 51 سالشه و دیگه نم نم از این سبک فیلم ها داره جدا میشه بعد فیلم محشر شنگ چی رو نشون دادند که عالی بود اترنالز رو هنوز ندیدم ولی میگن خوبه از اون ور با اسپایدرمن جدید کولاک کردن سال بعدم فیلم تور – دکتر استرنج – سریال شی هالک و مون نایت فیلم موربیوس رو دارند عملا جای نفس کشیدن برای مخاطب نمیزارن حالا دی سی بیشعور بیاد جوخه خودکشی 2 خزعبل بسازه جوخه خودکشی که توش ددشات نباشه جوخه خود کشی نیست به جرائت میشه گفت خزعبل ترین فیلم 2021 هستش با اختلاف زیاد دی سی جان فیلم نساز همون به کمیک ساختن ادامه بده تمام دیدگاهمون رو از شخصیت هات داری خراب میکنی با فیلم های آبکی که تحویل ملت میدی

  متأثر گشتهO2RDR2Siavash AlmightyBlack KnightAhmad68
  • مثکه اطّلاعات درست و حسابی از دنیای کامیک نداری. چون کاملاً مشخّصه که دیسی توی مدیومهای کامیک بوک، ویدیوگیم، سریال و انیمشن برتره و حرف اوّل رو میزنه. فقط بعضی از فیلماش خوب نبودن. همون سه‌گانه‌ی بتمن نولان یا فقط یک فیلم شاهکار دارک نایت ارزشش به مراتب از کلّ فیلمای آشغال مارول بیشتره. دیگه فیلمهای وی فور وندتا، کانستنتین، واچمن و … دیسی بماند. اگه متعصّب نباشی باید اعتراف کنی که سریال فلکن و وینترسولجر خیلی زباله بود. فقط لوکی یکم خوب بود که اون هم آخرش رو خراب کرد. بقیه‌ی سریالاش هم انقدر که چرتن نگاه نکردم. واقعاً حیف وقت که آدم بشینه سریالای مزخرف و حوصله‌سربر مارول رو ببینه. ایترنالز رو که همه دارن میگن زبالست که از نمراتش و فروشش هم کاملاً مشخّصه. بعد تو چجوری شنیدی خوبه؟!😐🤣 چون منطق هم نداری، سویساید سکواد جدید که عالیه و نمراتش هم بالان رو چون فقط ددشات نداره میگی بدترین فیلم ساله😐🤣 به فیلم دری وری شنگچی هم که میگی محشر😐🤦‍♂️🤣 چرا انقدر امثال تو سم و کوته فکرن آخه؟! یعنی هر آشغالی که مارول بسازه امثال تو میگن به به چه چه😂 من که این حرفا رو دارم بهت میزنم، از بچّگی با دیسی، مارول، ویدیوگیم و فیلم بزرگ شدم. در ضمن، اینجا دیسی صدات رو نمیشنوه. باید بری انگلیسی یاد بگیری و جاهایی خزعبلاتت رو بگی که ببینن🤣

   Black KnightSiavash Almightyمتأثر گشتهO2RDR2
   • O2 گفت:

    بیا پایبن سرمون رفت، خوبه خودت هم میگی بتمنه نولان، مگه نولان فیلم بد هم داره، اگر اسم نولان و کارگردانی و انتخاب بازیگری اون نبود، همین دارک نایت هم یه آشغالی میشد مثل بقیه فیلم های دی سی، نولان ازش شاهکار ساخت.
    افتخارش مال نولان هست، دی سی دی سی نکن، اگر دی سی اندازه یابو سرش میشد بقیه فیلم هاشم مثل دارک نایت میشد، پس دی سی یابو میباشد، نولان شاهکار ساز می باشد…
    نقد نکن تو…

    Black KnightSiavash Almighty
    • بله برو تمام فیلمای نولان رو ببین تا بفهمی که فیلم بد هم ساخته. خب دیسی پتانسیلش رو داشته که نولان واسش فیلم ساخته. وگرنه چرا برای مارول نساخت؟! از کدوم کرکتر مارول میشه سه‌گانه‌ای به اون خفنی و شاهکاری ساخت؟!🤣 اصلاً میدونی که مارول بخاطر موفقیت بتمن نولان شروع به ریبوت کردن فیلماش کرد که حسابی گند زدن؟! مثل امیزینگ سپایدرعن که دوش آشغال بود و دیگه ادامه ندادن و فنتستیک فور زباله که از بس گند زد که ادامش ندادن. حتّی فیلمای غیرسوپرهیرویی هم شروع به ریبوت کردن یا کلّاً شروع به ساخت یک سری یا تغییراتی توی سری فیلماشون دادن که اگه بری تحقیق کنی پیدا میکنی. مثکه نمیفهمی دیسی اگه بعضی از فیلماش بد بودن تقصیر وارنره. همونطور که از فیلمای چرت و پرت مارول خوشت میاد که بخاطر دیزنیه. در مدیومهای دیگه مثل کامیک، ویدیوگیم، سریال و انیمیشن که دیسی حسابی برتره و حرف اوّل رو میزنه. مثل سری بازیهای شاهکار بتمن آرکام که اگه گیم‌اواردز زمان آرکام سیتی وجود داشت بازی سال میشد. همین امثال توئن که مارول رو پر رو کردن که به خودش اجازه میده این سپایدرعن مسخره و آشغال بچّه‌پسند رو با ارباب حلقه‌های شاهکار مقایسه کنه😐🤦‍♂️🤣 اصلاً تو رفتی فیلمهای خفن دیسی مثل وی فور وندتا، کانستنتین، واچمن و … رو ببینی؟!

     Black KnightSiavash Almighty
     • فرشاد گفت:

      SiavashAlmighty من نمیفهمم تو چه گیری به گذشته دادی اولا که این مقایسه بخش فیلم و سریال 2 شرکت نه بازی دوم اینکه فیلم وی فور وندتا کنستانتین فیلم های شاهکاری بودن شکی درش نیست واچمن هم آش دهن سوزی نبود و در آخر ماورل از سال 2010 استارت طوفانی زد حالا هرکی فیلمشو ساخته وارنر دیزنی اینش مهم نیست در صورتی دی سی فیلماش افت کردن الان بحث سر اینه حالا تو سرگذشت دی سی رو هی توضیح بده الان تو دنیا فیلم و سریال مارول داره حرف اول رو میزنه در مقابل رقیبش دی سی تازه حضرت ریمی هم نسخه دوم دکتر استرنج رو کارگردانی میکنه که ببین چی بشه بی زحمت تو چرخه رقابت از گذشته ها حرف نزن آره به گذشته باشه شرکت لانچیا یه زمانی یه دوره ای حرف اول رو تو مسابقات رالی میزد ماشین های خوش ساخت داشت الان کجای دنیاس این دنیا دنیای رقابت نه کارنامه هزاران هزار شرکت هستن کارنامه کارشون در گذشته طلایی و شاهکار بوده الان چی مثال ساده اش پارس خودرو خودمون یه زمان خط تولید بیوک وشورلت داشتن الان آشغال های چینی پس اینقدر فیلم های قبل سال 2010 رو مطرح نکن یه دهه گذشته و توی این یک دهه دی سی تو دنیای فیلم و سریال حرف آنچنانی برای گفتن نداشته نولانم یه سه گانه ساخت تموم شد رفت دی سی نمیتونه با شاهکار های نولان تا ابد ادامه بده که

      Black KnightSiavash Almighty
      • چون تو گفتی شاید فقط توی کامیک برابر باشن و دیسی فقط بره کامیک بسازه، ویدیوگیم و مدیومهای دیگه رو گفتم. چون توی بقیه‌ی مدیومها کاملاً واضحه که دیسی اوّله. اون فیلمهایی هم که از دیسی گفتم که میگی مال گذشتن رو بخاطر کیفیت بسیار بالاشون گفتم. چون مارول به باکیفیتی اونها فیلم نتونسته و نخواهد تونست بسازه. حالا من یه سوال دارم ازت. چون مارول توی این دو دهه فیلم زیاد ساخته باید ازش تعریف کنیم؟! آیا همه‌ی فیلماش خوب بودن؟! بخدا توی این فیلمایی که ساخته تعداد خیلی کمیشون خوب و قابل تحمّل بودن. من چندتا از فیلمای مارول رو به زور دیدنشون رو تحمّل کردم انقدر که بد بودن. همین چندتا فیلم آخرش واقعاً افتضاح بودن و ایترنالز هم اصلاً ندیدم چون همینجوری از نمراتش و فروشش مشخّصه که چه مزخرفیه. ولی دیسی فیلمهای آخرش خوب بودن مثل سویساید سکواد جدید که عالی بود. دیسی تازه دوباره افتاده رو دور. امیدوارم فیلمهای بلک ادام، فلش و بتمن جدیدش هم بترکونن.

       Black KnightSiavash Almighty
 • RDR2 گفت:

  ببینید تا وقتی سونی پشت مارول باشه DC از مارول عقب خواهد ماند من هدفم بی احترامی نیست ولی مایکروسافت و DC با بتمن و جوکر باید سعی کنن جلوی اسپایدرمن و گرین گابلین وایسن

  RDR2Xboss Series 5Siavash Almighty
  • RDR2 گفت:

   من طرفدار مارولم ولی بنظرم جالب میشه داشتن یه رقیب سر سخت تو گیم و سینما

   RDR2Siavash Almighty
  • واقعاً چطور میتونی انقدر نوب و بی‌سواد باشی؟!😐🤦‍♂️🤣 زیر یک پست دیگه که گفته بودی ارباب حلقه‌ها و هابیت به الدن رینگ ربط دارن😐🤦‍♂️🤣 در صورتی که خالق ارباب حلقه‌ها و هابیت انگلیسیه و اصلاً کتاب بودن امّا الدن رینگ که اصلاً گیمه و سازندش ژاپنیه و کلّاً یچیز دیگست. نمیدونم الآن متوجّه شدی که اشتباه میزنی یا نه؟! زیر این پست هم که فکر میکنی مایکروسافت و دیسی به هم ربطی دارن😐🤦‍♂️🤣 همین هم نمیفهمی که سونی پشت مارول نیست بلکه مارول بخاطر حقّ امتیاز سپایدرعن که دست سونیه مجبوره با سونی همکاری کنه. هر روز داری بیشتر نشون میدی که هیچی حالیت نیست. چیزی که نمیفهمی، حدّاقل جون هر کی دوست داری بگو چند سالته.

   گیمفا، بخاطر امثال همین نادونها با این کامنتای سمّشونه که مجبور میشیم یه حرفایی بزنیم که حساب کاربریمون رو بخاطرشون مسدود میکنید. الآن هم تا جای امکان از الفاظ رکیک استفاده نکردم.

   O2RDR2Siavash Almighty
   • RDR2 گفت:

    ۱.باید بگم سونی رقیب مایکروسافته و دی سی رقیب مارول و وقتی سونی و مارول با هم همکاری میکنن در نتیجه شکستی که مایکرو تو گیم از بازی های مارولی میخوره و شکستی که دی سی از مارول بدلیل سونی و شهرت اثارش میخوره تو گیم و سینما منظورم بود و برای همین این دو رو تو یه تیم قرار دادم
    ۲.اون پست رو که شما میگی رو شاید منظور رو اشتباه رسونده باشم و یا شما اشتباه فهمیده باشی ولی فکر میکنم منظورم این بوده که از سبک الدن رینگ خوشم نمیاد و منظور از ارتباط مثل ارتباط فیلم جدید مردعنکبوتی با مرد عنکبوتی گیمه وگرنه ارتباط مستقیم باهم ندارن حالا اگه اشتباهی شده شما ببخش
    ۳.همیشه قبل نظر بفهم چی میگی الان بی سواد و نوب رو میدونی چه معنی ای دارن میگی ؟بی سواد یعنی کسی که اسپایدرمن رو سپایدر عن مینویسه و نوب هم یعنی تازه کار پس فک نکن چیز خاصی گفتی و الفاظ رکیک هم نمیخاد بکار ببری اصن معلوم بود جز خوردی از اون کامنت اون روزم که الان یه دفعه به کامنتی که نه جهت گیری داشت نه دیسلایک زیاد که عین دو تاش خودت بودی حمله میکنی و به جا الفاظ رکیک مارو دعا کن فش رو که همه میدن و اصن بی دلیل بود این کامنت شما که یه دفعه با توپ پر حمله کردی من چیز خاصی نگفتم و اصن فن الدن رینگز و اینجور چیزا بودن ازت میباره و کلا از این کامنت معلوم بود میخواستی بعد اون مقاله منو پیدا کنی اینو بهم بگی بازم دمت گرم مارو به راه راست هدایت کردی زیادی چپ رفته بودیم ….😐🤦‍♂️🤣 ترو جون هرکی دوست داری بگو اهل کجایی؟

    Siavash AlmightyO2RDR2
    • اتّفاقاً من اصلاً فن الدن رینگ نیستم و ازش خوشم نمیاد! ارباب حلقه‌ها رو دوست دارم و گفتم به الدن رینگ اصلاً ربطی نداره. سونی که توی گیم از مارول بجز سپایدرعن چیز بدردبخور دیگه‌ای نداشته و شکستی نداده مایکروسافت رو. مثکه گیم اونجرز مارول رو ندیدی که چه فاجعه‌ای بود و چه گندی زد. اگه یکم هوش داشتی میفهمیدی که اون سپایدرعن رو از دستی نوشتم. من که نگارشم از همه درستتره و تمام علائم رو رعایت میکنم میتونم به بقیه بگم بی‌سواد. نه یکی مثل تو که جمله‌بندیات هم غلطه. اونجا هم منظورم از بی‌سواد، سواد کلّی در حوزه‌ی سرگرمی بود. توی کامنت اون روزت داری توهین میکنی به ارباب حلقه‌ها و طرفداراش بعد میگی جهت‌گیری نداشت؟!😐😂 اگر فکر کردی جز خوردم بخاطر این بود که کمتر کسی رو دیدم که بیاد ارباب حلقه‌ها به اون شاهکاری رو ببینه و بعد بهش چرت و پرت بگه. خب تو که درکی از ارباب حلقه‌ها نداری راجعبش نظر نده. میدونی چند نسل با ارباب حلقه‌ها خاطره دارن؟! حتماً سنّت خیلی کمه دیگه. آخرش هم نگفتی چند سالته.

     Siavash Almighty
 • soosmar گفت:

  ای بابا . این ها هم که با هم رقابت دارن . مردیم از این همه استرس . زندگی چرا انقدر سخت شده . واسه پیدا کردن غذا باید استرس داشته باشی . فصل شکار باید استرس داشته باشی . فصل جفت گیری باید استرس داشته باشی . یه خواب راحت به چشم ما نیومده . بسه دیگه . اقا نخواستیم

  Spider-Mah04Nikator1383
 • Nikator1383 گفت:

  امسال بنظرم دیسی میبره

  متأثر گشتهO2Siavash Almighty
 • نگا کنید دوستان،هر دو خوبن،اما قبول کنید دی سی خیلی پایین تره،دی سی مکشل بزرگی ک داره،هی بازیگرارو عوض میکنه،الا جوکر چند تا شخصیته بتمن،سوپر من،استباه بزرگشم همین سوپر من بود،هنری کوییل باب نقشای جدیه،از نظری دیگه،خیلیا میگن تور داره با عشقش همون جیم فاستر عوض میشه،اما نه،تور همه چیشو از دست داده،روحیه و کلی چی،و بدرد همون نگهبان کهکشان بودن میخوره و جیم فاستر میشه توری ک قابل تره،ولی تور کریس نمیره،شما فرض کن لوکی سیلوی ،یاید سیلویو میدادن جای لوکی

  متأثر گشته
 • به نظر من کاملا دی سی باخته به مارول چرا چون هر سال مارول محتویات و فیلم هایی با داستان های جدید و جذاب درست می‌کنه و متنوع هم هست اما دی سی فقط کاری شده ریبوت کردن کردن بتمن و جوکر پشت سر هم داره همون بتمن و جوکر رو تکرار می‌کنه بقیه ی ابر قهرمان های دی سی نه جذابیت دارن نه بازیگر ها خوبی پشت نقش ها هستن یک سوپر من هم داشت که اونم هیچ توجهی نمی کنن به نظر من یک بازسازی باید تو کل دی سی اتفاق بیافته همش افتادن رو دور تکرار

  امید وارSiavash Almighty
  • اتّفاقاً کاملاً داری برعکس میگی. اکثر کرکترهای دیسی جذّابن. اصلاً مارول در برابر دیسی کرکتری نداره😂 توی سینما، دیسی داره کم کم کرکترای خفن دیگش رو هم میاره. توی سینما، الآن مارول فقط سپایدی رو داره که این آخری هم بازیگرش و کلّاً خودش و فیلماش نسبت به اون دوتای قبلی خیلی آشغاله. کپ و آیرنمن(که من ازش خوشم نمیاد) هم که دیگه نداره. الآن هم که داره فقط از یک مشت کرکتر چرت و پرت فیلم و سریال میسازه. تو هم مثل خیلیا نمیدونی که از مارول هم خیلیا بازیگراشون چند بار عوض شدن. مثل هالک، سپایدرعن، فنتستیک فور و …

   Just god of warSiavash Almightyمتأثر گشتهO2امید وار
 • adams-khersi گفت:

  DC رو به مارول ترجیه میدم هرچند از فیلم های ابرقهرمانی زیاد خوشم نمیاد ولی خب باز DC بنظرم بهتره

  O2امید وارXboss Series 5Siavash Almighty
 • Mahdi_hawk گفت:

  این خنده دار ترین چیزی بود که خوندم ، دی سی میخواد بهتر باشه؟
  هیچ وجه ، قطع به یقین نمیتونه همین spider man no way home از خیلی از فیلمای دی سی بهتره خود یکی از طرف دار های دیسی ام ولی میگم همیشه مارول یه سر و گردن بالا تر بوده ، و تنها کسی و شخصیتی که توی دی سی خوبه جوکر، بعد اصن ربطی به جوکر نداره
  چجوریه که شما یه بتمن و یه سوپر من درست حسابی ندارین بعد رفتین بت گرل و سوپر گرل میارین؟!
  تو اتاق فکر دی سی چی میگذره خدا میدونه
  ۵ ستاره های مارول رو با دی سی مقایسه کنید جواب میشه ۱۱ به ۳
  ۱۱ تا مارول ۵ ستاره داره دیسی فقط ۳ تا
  بیاین یکی دیگه رو مقایسه کنیم justice league , avengers
  از هر کی بپرسه میگه صد avengers چون بهتره البته اون اتاق فکر مارول که اینجوریه من اگه تو اتاق فکر دی سی بودم میگفتم با مارول همکاری کنید ، فقط من دلیلشو نمیفهمم که چرا دی سی با این همه ابر قهرمان و شرور قوی و خفن انقد به گند کشیده شده
  در عوض مارول داره هی فیلمو جذاب تر میکنه ، توی مارول ونوم ۲ اگه تا ته دیده باشین الان هیجان زده این برای اینکه ونوم در مقابل اسپایدر من بیاد ، من به عنوان طرفدار دی سی فقط فیلم dark knight خوب بود که اونم مکمل محبوب دی سی من یعنی جوکر و بتمن بودن😅

 • چرا این پستها رو میذارید وقتی بجز درگیری بین فنها هیچ فایده‌ی دیگه‌ای نداره؟!

  Siavash Almighty
 • MRIP گفت:

  اخر سال نویسنده این مقاله رو میبینیم😂

  Siavash Almighty
 • MRIP گفت:

  به خیلی چیزا اشاره نشده بود توی مقاله فیلم the flash از همین حالا مورد تنفر طرفدارا قرار گرفته چون قراره دنیای محبوب زک رو نابود بکنه از طرفی اونقدرا هم که فکر میکنید برای بلک ادام طرفدارا هایپ نیستن فقط فیلم بتمن امید شاهکار شدن و عامل برتر شدن دی سی رو داره از طرفی باید اشاره کنم اگ قرار به معرفی قهرمان جدیده که هم توی واکاندا هم توی ثور قراره قهرمان جدید بیاد و نکته دیگه هم اینه ک حالا جز توی فیلم واکاندا بخاطر مرگ بازیگر بلک پنتر ، قرار نیست این قهرمان های معرفی شده جایگزین بشن بلکه قراره یانگ اونجرز رو تشکیل بدن در ضمن درسته که فیلم دکتر استرنج قراره دنباله فیلم قبل باشه و توش هم به جز یه شخصیت فرعی قهرمان جدیدی معرفی نمیشه اما کاملا از بین نظرات طرفدار ها نسبت به تریلر فیلم می‌توان فهمید ک چقد هیجان و اشتیاق برای این فیلم وجود داره .
  از دلایل دیگر بر اثبات باطل بودن این مقاله باید اشاره کنم در سالهای قبل هم این مقالات دیده شده اما کی درست از آب در اومده؟ هیچ وقت!
  وارنر برای پیشرفت دنیای سینماییش باید به حرف و نظرات طرفداراش و کارگردان ها اهمیت بده .

  Siavash Almighty
 • بهتر از مارول نیست به نظر من مارول با سریال های اخیر و فیلماش ترکونده DC کجا بود؟