تریلر بخش دوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan

17 دی 1400 - 19:00
انیمه Attack on Titan

تریلر منتشر شده برای انیمه Attack on Titan نبردهایی که کاراکترها تا به اینجا پشت سر گذاشته‌اند را یادآور می‌شود.

تریلری برای بخش دوم فصل چهارم انیمه حمله به تایتان (Attack on Titan) منتشر شده است. این تریلر، علاوه بر اینکه زمان پخش قسمت‌های جدید انیمه را اعلام می‌کند، نبردهایی که این کاراکترها پشت سر گذاشته‌اند را به نمایش در آورده است.

فصل چهارم و پایانی انیمه حمله به تایتان، داستان جنگ در پارادایس را دنبال می‌کند. جنگ به لحظه‌ای بحرانی رسیده و یاگریست‌ها کنترل شهر شیانگشینا را در دست گرفته‌اند. کشور مارلی، حمله غافل‌گیرانه‌ای به رهبری ارن را متحمل شده بود و به دنبال آن است تا آن را جبران نماید.

باید منتظر ماند و دید که برنامه و نیت ارن یاگر برای این حملات پیش‌رو چیست. تریلر منتشر شده برای بخش دوم فصل چهارم انیمه حمله به تایتان، یک نبرد میان تایتان‌ها، گذشته و مسیرهای قبلی سه شخصیت اصلی را به نمایش در آورده است. این تریلر همچنین نشان می‌دهد که همگی آن‌ها، به یک نقطه اوج ختم خواهند شد.

این تریلر همچنین اشاره می‌کند که پس از آشکار شدن حقیقت، دنیایی که این کاراکترها می‌شناسند، نابود خواهد شد. بخش دوم فصل چهارم انیمه حمله به تایتان قرار است با ترکیب تاریخ، اکشن و رازها، داستان را به نقطه اوجی برساند، نقطه اوجی که سال‌ها ساخت آن طول کشیده است.

انیمه حمله به تایتان، از جمله انیمه‌های پر طرفدار و محبوب است و سازندگان قول یک پایان بسیار خوب برای آن را داده‌اند. پخش بخش دوم فصل چهارم این انیمه از تاریخ یکشنبه 9 ژانویه سال 2022 (19 دی 1400) روی سرویس Crunchyroll شروع خواهد شد. در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده برای بخش دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان را مشاهده یا دانلود کنید.

منبع: کولایدر

mollypopVito scalettaSpider-Mah04Devilیوحان

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید