کلیپ جدید فیلم Scream منتشر شد

16 دی 1400 - 14:12
فیلم Scream

کلیپ جدیدی برای فیلم Scream منتشر شده که تماس تلفنی میان دیوی و سیدنی را نشان می‌دهد.

در کلیپ جدید منتشر شده برای فیلم جیغ (Scream)، دیوی با سیدنی تماس می‌گیرد و به دنبال چندین فقره قتل توسط گوست‌فیس، از او می‌خواهد تا به وودزبرو بازگردد.

این اثر، جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های جیغ محسوب می‌شود. این فیلم دنباله‌ای مستقیم برای فیلم جیغ 4 (Scream 4) محصول سال 2011 میلادی است و به دنبال آن است تا این مجموعه فیلم را از نو راه‌اندازی کند.

این فیلم، بار دیگر به اتفاقات در شهر وودزبرو خواهد پرداخت، جایی که بار دیگر یک قاتل، ماسک گوست‌فیس پوشیده و گروهی از نوجوانان را مورد هدف قرار داده است، نوجوانانی که ظاهرا، ارتباطی با گذشته مرگبار این شهر داشته‌اند.

نو کمبل (Neve Campbell) قرار است بار دیگر نقش سیدنی پریسکات را در این فیلم بازآفرینی نماید. دیگر بازیگران فیلم جیغ شامل دیوید آرکت (David Arquette) در نقش دیوی رایلی، کورتنی کاکس (Courteney Cox) در نقش گیل ویترز، مارلی شلتون (Marley Shelton) در نقش کلانتر شهر جودی هیکز و راجر ال جکسون (Roger L. Jackson) به عنوان صداپیشه نقش گوست‌فیس خواهند بود.

بازیگران جدیدی که در این فیلم حضور خواهند داشت شامل ملیسا باررا (Melissa Barrera)، میسون گودینگ (Mason Gooding)، جینا اورتگا (Jenna Ortega)، جک کوئید (Jack Quaid)، دیلن مینت (Dylan Minnette)، یاسمین ساووی براون (Jasmin Savoy Brown) و کایل گالنر (Kyle Gallner) است.

مت بتینلی اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) و تایلر گیلت (Tyler Gillett) که ساخت فیلم آماده‌ای یا نه (Ready or Not) را در کارنامه خود دارند، کارگردانی این فیلم را در دست گرفته‌اند. فیلم جیغ قرار است در تاریخ 14 ژانویه سال 2022 میلادی (جمعه 24 دی 1400) روی پرده سینماها اکران گردد.

در همین راستا، دیوید آرکت و نو کمبل در طی مصاحبه جدید خود در مورد فیلم جیغ، کلیپ تازه‌ای از این فیلم را ارائه داده‌اند. این کلیپ، تماس تلفنی میان سیدنی و دیوی را به تصویر کشیده است. برای دیدن این کلیپ و مصاحبه، می‌توانید به این لینک بروید.

منبع: اسکرین رنت

DARKSIREN
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید