تریلر سریال Pam and Tommy با بازی سباستین استن

16 دی 1400 - 12:00
سریال Pam & Tommy

این تریلر تازه برای سریال Pam and Tommy، سباستین استن و لیلی جیمز در نقش‌های اصلی را نشان می‌دهد.

تریلر جدیدی برای سریال پم و تامی (Pam and Tommy) منتشر شده است. این سریال، اثری بیوگرافی است که از سرویس آنلاین هولو پخش خواهد شد. این سریال هشت قسمتی ساخته ست روگن (Seth Rogen) و ایوان گلدبرگ (Evan Goldberg) است.

کارگردانی سریال پم و تامی را کریگ گیلسپی (Craig Gillespie) در دست داشته است. او برای کارگردانی فیلم من تونیا هستم (I, Tonya) شناخته می‌شود، فیلمی که نامزد دریافت سه جایزه اسکار شده بود و در نهایت، یک اسکار برنده شد. این سریال داستان زندگی و رابطه ستاره سریال بی‌واچ (Baywatch) پاملا اندرسون (Pamela Anderson) و درامر گروه ماتلی کرو به نام تامی لی (Tommy Lee) را بازگو خواهد کرد.

رسوایی آن‌ها از جمله یکی از اولین رسوایی‌هایی بوده که در سرتاسر اینترنت پخش شده است. نقش تامی لی را در این سریال هشت قسمتی، سباستین استن (Sebastian Stan) به تصویر کشیده است. نقش پاملا اندرسون نیز توسط لیلی جیمز (Lily James) ایفا شده است.

نقش افرادی که مسئول افشای این رسوایی آن‌ها بوده‌اند را ست روگن و نیک آفرمن (Nick Offerman) بازی خواهند کرد. دیگر بازیگران این سریال شامل پل بن ویکتور (Paul Ben-Victor)، تیلور شیلینگ (Taylor Schilling)، فرد هچینگر (Fred Hechinger)، پپی سونوگا (Pepi Sonuga)، اندرو دایس کلی (Andrew Dice Clay)، اسپنسر گرنسی (Spenser Granese)، موزهان مورنو (Mozhan Marnò) و مایک سیلی (Mike Seely) است.

سرویس هولو، تریلر تازه برای سریال پم و تامی منتشر کرده است. این تریلر تازه، سباستین استن و لیلی جیمز تحت گریم بسیار زیادی را نشان می‌دهد. این سریال قرار است به این داستان شوم که اینترنت را فرا گرفته بود، بپردازد. در این تریلر، گریم جالب توجه ست روگن و نیک آفرمن نیز دیده می‌شود.

پخش سریال پم و تامی قرار است از تاریخ 2 فوریه سال 2022 میلادی (چهارشنبه 13 بهمن 1400) از سرویس آنلاین هولو شروع شود. پخش قسمت‌های این سریال به صورت هفتگی خواهد بود. از طریق این لینک، می‌توانید تریلر منتشر شده برای سریال پم و تامی را مشاهده کنید.

DARKSIREN
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید