زوج بتمن و کت‌وومن در کلیپ فیلم The Batman

16 دی 1400 - 11:00
فیلم بتمن (The Batman)

کلیپ جدیدی از فیلم The Batman منتشر شده که روی زوج بتمن و کت‌وومن تمرکز دارد.

در کلیپ جدید منتشر شده برای فیلم بتمن (The Batman)، پنگوئن به همکاری بتمن و کت‌وومن اشاره می‌کند. فیلم بتمن، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال 2022 میلادی به شمار می‌رود. تصویری نیز برای این فیلم منتشر شده که لباس بتمن را به خوبی نشان می‌دهد.

در فیلم بتمن، رابرت پتینسون (Robert Pattinson) نقش بروس وین یا بتمن را به تصویر می‌کشد. نقش کت‌وومن را زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) و نقش پنگوئن را کالین فارل (Colin Farrell) ایفا خواهند کرد. فیلم بتمن جدا از دنیای سینمایی دی‌سی خواهد بود.

دیگر بازیگران این فیلم شامل جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش کمیسر گوردون، جان تورتورو (John Turturro) در نقش کارمین فالکون و پل دینو (Paul Dano) در نقش ریدلر است. تاکنون سه تریلر برای فیلم بتمن منتشر شده است که صحنه‌های اکشن، موسیقی متنی جذاب و فیلمبرداری منحصربه‌فرد این فیلم را به نمایش گذاشته بودند.

به تازگی کلیپ کوتاهی از فیلم بتمن منتشر شده که تمرکزش روی زوج بتمن و کت‌وومن است. این کلیپ تازه، در صفحه این فیلم در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است. فیلم بتمن قرار است در تاریخ 4 مارس سال 2022 (جمعه 13 اسفند 1400) روی پرده سینماها اکران شود.

تریلرهای فیلم بتمن اکثر شک و تردیدها پیرامون نقش‌آفرینی رابرت پتینسون در نقش بتمن را از بین برده اما همچنان، همه چیز به عملکرد او در این فیلم باز می‌گردد، به خصوص اینکه او سومین بازیگر نقش بتمن در یک دهه گذشته بوده است. با این حال، به نظر می‌رسد که زوئی کراویتز در نقش کت‌وومن کمک حال فیلم خواهد بود.

از سوی دیگر، نقش‌آفرینی کالین فارل در نقش پنگوئن بسیار جالب توجه خواهد بود و علاوه بر این، رازآلود بودن فیلم به واسطه حضور شخصیت ریدلر با بازی پل دینو که در تریلرها دیده نشده، این فیلم را بیشتر جذاب کرده است.

گزارش‌هایی نیز حاکی از آن هستند که شخصیت‌های شرور دیگری همچون دو چهره و جوکر در این فیلم حضور خواهند داشت که احتمالا زمینه‌سازی برای ساخت یک سه‌گانه خواهند بود اما این موارد تایید نشده‌اند. هر چند، ساخت دو نسخه فرعی از فیلم بتمن برای سرویس اچ‌بی‌او مکس تایید شده است.

فیلم بتمن (The Batman)

منبع: اسکرین رنت

Spider-Mah04no oneفرهاد یزداندوستP.morgan

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید