مایکروسافت : با Xbox One در E3 جهان را شگفت زده خواهیم کرد و سونی را هم در E3 خواهیم کشت !

۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۵

جنجال های مطبوعاتی دو شرکت مایکروسافت و سونی همزمان با رونمایی از کنسول های نسل بعدیشان شدت بیشتری به خود گرفته است و در این بین شاهد طعنه های زیادی بین این دو شرکت نسبت به یکدیگر بوده ایم. حال مایکروسافت در اظهار نظری جدید اعلام کرده است که سونی در نمایشگاه E3 منتظر کشته شدنش به دست مایکروسافت باشد !

عده ی بسیاری بر این عقیده بودند که کنفرانس مایکروسافت برای رونمایی از Xbox One آن طور که انتظار می رفت خوب از آب در نیامد و نا امید کننده بود ، اما این طور که از شواهد پیداست مایکروسافت بسیاری از جزییات مربوط به این کنسول را هنوز فاش نکرده است و اعلام کرده است که قصد دارد در نمایشگاه E3 گوی سبقت را با xbox one از سونی برباید.

البته این چندان جای شگفتی نیست ، چرا که این شرکت 1 میلیارد دلار صرف هزینه ی بازی های Xbox One کرده است . آیا سونی نیز مطابق مایکروسافت چنین هزینه ای را داشته است ؟ باید برای جواب دادن به این سوال تا E3 منتظر ماند. با این حال مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت یعنی Craig Davidson در یک اظهار نظر جالب و البته جنجالی اعلام کرده است :

  Xbox One در نمایشگاه E3 2013 جهان را شگفت زده خواهد کرد. ما سونی را در E3 خواهیم کشت !

مدتی پیش هم Aaron Greenberg از مایکروسافت اعلام کرده بود که آن ها به انتقادات و پیشنهادات طرفداران نسبت به xbox one گوش خواهند داد و در E3 اطلاعات بسیاری در مورد بازی های این کنسول ها و چیزهای زیاد دیگر به اشتراک خواهند گذاشت.

همان طور هم که اشاره شد به نظر می رسد که مایکروسافت با این صحبت ها هنوز جزییات زیادی را از Xbox One فاش نکرده است. البته اصولا سونی نیز در مقابل چنین صحبت هایی علیه خود سکوت نمی کند و به نظر می رسد که باید منتظر جواب سونی نیز ماند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید