نظرسنجی: بهترین بازی سال ۲۰۲۱ از دید کاربران گیمفا

۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷

سال ۲۰۲۱ سال بسیار متفاوتی برای صنعت بازی‌های ویدیویی بود. به خاطر تأثیر گسترده ویروس کرونا بر توسعه عناوین در دست ساخت، بازی‌های متعددی در پروسه ساخت دچار مشکلات مختلف شدند و عناوین زیادی در دو سال گذشته با تأخیر رو‌به‌رو شدند. هر چند به نظر می‌رسد کمی اوضاع به حالت عادی نزدیک‌تر شده، اما هنوز اثر همه‌گیری کرونا بر صنعت گیم مشهود است.
از کرونا که عبور کنیم، باید بگوییم سال ۲۰۲۱ اگر‌چه میزبان عناوین خلاقانه و با کیفیت مختلفی مثل it Takes Two و Deathloop بود، اما در مقایسه با سال‌های گذشته از اسم‌های بزرگ بسیار کمتری بهره برد. نه خبری از عنوانی انقلابی بود و نه عنوانی که منتقدان با اختلاف آن را بهترین بدانند. حتی بسیاری معتقد بودند نیمی از کاندیداهای بازی سال ۲۰۲۱, اصطلاحا گوتی متریال نبوده و در حد و اندازه‌های بازی سال قدرتمند ظاهر نشدند.
از همه‌ی این موارد که بگذریم، سال ۲۰۲۱ با تمام فراز و فرودهای خود به پایان رسید. حال نوبت به شما گیمفایی‌های عزیز است که بازی سال را انتخاب کنید. با توجه به نظر شخصی و تجربه‌ای که از عناوین امسال کسب کرده‌اید، به نظر شما کدام بازی لایق دریافت بهترین بازی سال از دید شما کاربران عزیز گیمفاست؟

و در وهله‌ی بعدی، باید اشاره کرد سال ۲۰۲۲ سالی رویایی برای عاشقان صنعت گیم به شمار می‌آید. از عرضه‌ی دنباله‌ی Horizon گرفته، تا انتشار عنوان مورد انتظار Starfield و جدیدترین اثر میازاکی یعنی Elden Ring، باید اذعان کرد سال آینده نوید سالی فوق‌العاده پربار و جذاب را به ما می‌دهد.
از نظر شما کاربران عزیز گیمفا، مورد انتظار‌ترین بازی سال ۲۰۲۲ کدام عنوان است؟

برنده عنوان بهترین بازی سال از دید کاربران گیمفا: Forza Horizon 5

مورد انتظار‌ترین بازی سال ۲۰۲۲: God of War Ragnarok

نتایج نهایی

آنچه بر اصفهان گذشتشاهرخ استخریSamadmarioPashmak..darhalkhabking booShinjiMikamiBlades Of Chaosکاپیتان قیمتLoki...Eternal...ROCKGAMERG.LNRaminis~gamerPC gamer ;)deathwingsCLAPTRAPժ๏ςτ០я នτяคղցҽMn787878KHEDER_Pro_Gamermore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید