ویدیو: بهترین بازی‌های کوآپ سال 2021

3 دی 1400 - 09:00

تجربه‌ی بازی‌های ویدیویی با دوستان و خانواده، لذت خاص خودش را دارد. امروز قصد داریم بهترین بازی‌های کوآپ (co-op) سال 2021 را به شما معرفی کنیم.

یک بازی کوآپ خوب مکانیک‌هایی را شامل می‌شود که هر دو بازی‌باز را همواره در تمامی لحظات درگیر خود کند. از سمتی، خلاقیت در المان‌های مختلف امری مهم و اساسی به شمار می‌رود، که نیازمند بازبینی‌های مکرر تیم کارگردانی و طراحی است. سال 2021 بازی‌های کوآپ زیادی را به خود دید که مطمئناََ شما و همراهتان را سرگرم خواهند کرد.

در ادامه ویدیوی بهترین بازی‌های کوآپ سال 2021 را مشاهده می‌کنید:

Pashmak..darhalkhabfarzaadKurosP.morganAli Hassan nejadژنرال اردک (پادشاه دلها = پور*نگ ساما❤👑)اینسایدر استخونیX_Wolverine_XDARKSIRENSina Morganlevine
برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Amiragha گفت:

  دوستان قبول دارین بهترین کوآپ تاریخ it takes twoیه؟
  یا کسی بهتر ازش سراغ داره؟

  Pashmak..darhalkhabTHE SAINT SNAKEOXONEAtlas-WeskerAli Hassan nejad.. ..
 • سلام و احترام خدمت جناب آقای محمد حسین کریمی.
  پست بالا که با نیم‌نگاهی تقریباً جامع به عناوین در اصطلاح همکاری تیمی، نگاهی انداخته برای کاربران ایرانی آن‌چنان که باید جذابیت و همه‌گیری همچون آثار چندنفره نداشته.
  تفاوت آثار Co-Op با Multiplayer در چیست و چرا این دو دسته‌بندی با یکدیگر تفاوت داشته و در مراسم‌های مختلف آن‌ها را از یکدیگر تفکیک می‌کنند؟
  به زبان ساده به آثاری که گیمرها با همکاری یکدیگر در جهت حل موانع و دشمنان با هوش مصنوعی شرکت می‌کنند، Co-Op گفته می‌شود با این حال در نقطه مقابل، Multiplayer به عناوینی صدق می‌کند که گیمرها در مقابل هم قرار می‌گیرند.
  پس در نتیجه آثاری چون Battlefield 2042 یک اثر تماماً Multiplayer می‌باشد حال آن‌که عنوان It Takes Two صرفاً در دسته‌بندی Co-Op قرار خواهد گرفت.
  با این حال برخی از آثار همچون COD و Fortnite شامل هر دو بخش Co-Op و Multiplayer می‌شوند.
  ویدیوی بالا گمان می‌کنم متعلق به قدیم باشد زیرا تهیه‌کنندگان با توجه به زحمتی که کشیده‌اند به عناوین و آثار سایر پلتفرم‌ها آن‌چنان که شایسته است نگاهی نکرده‌اند.
  با نگاهی کامل به ویدیوی بالا متوجه شدم که احتمالاً تهیه‌کنندگان این آیتم صرفاً دارنده سرویس اشتراکی Game pass بودند!!!
  آثاری همچون Mario Party Superstars و Bowser’s Fury که در سال 2021 عرضه شده‌اند عمیقاً جایشان در آیتم فوق خالی است و این در حالی است که اثر Marvel’s Avengers متعلق به سال 2020 می‌باشد و با توجه به تیتر ستون فوق نباید در این آیتم حضور می‌داشت.

  Ali984G.LNP.morgansamanPashmak..darhalkhabjoel
 • Kuros گفت:

  ویدئو و مقاله بسیار عالی …