انتشار جزئیات جدید از Slitterhead، اثر جدید خالق Silent Hill

بازی Slitterhead

در یک مصاحبه‌ی اختصاصی، کیچی تویاما (Keiichi Toyama)، خالق سری Silent Hill، جزئیات و اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Slitterhead را منتشر کرد.

این مصاحبه بینش جالبی را در مورد اولین پروژه‌ی استودیوی بازی سازی بوکه گیمز (Bokeh Game) و آنچه گیمرها می‌توانند از عنوان بعدی استاد ژاپنی طراحی‌های ترسناک انتظار داشته باشند، ارائه کرده است.

در این مصاحبه که با رسانه‌ی آی جی ان (IGN) ژاپن انجام شده است، تویاما در مورد برخی از جزئیات اولیه‌ی گیم‌پلی بازی Slitterhead صحبت می‌کند که برای اولین بار در مراسم The Game Awards از آن رونمایی شد. وی در رابطه با گیم‌پلی بازی چنین می‌گوید:

هنوز نمی‌توانم وارد جزئیات زیادی از بازی بشوم، اما می‌توانم به شما بگویم که این یک اثر یک عنوان ماجراجویی و اکشن محور از منظر سوم شخص خواهد بود. با این حال، این بازی شامل بسیاری از مکانیک‌های جدید می‌شود که تاکنون در بازی‌های دیگر دیده نشده‌اند، بنابراین فکر می‌کنم تجربه‌ای منحصربه‌فرد را به همراه داشته باشد.

در این بازی شما با یک سری موجودات مرموز می‌جنگید که می‌توانند شکل و حرکات انسان‌ها را تقلید کنند، اما چگونه می‌توانید آن‌ها را بیرون بکشید تا خود واقعیشان را نشان شما بدهند؟ این مورد ستون اصلی بخش ماجراجویی و داستانی بازی را تشکیل می‌دهد. همچنین، موجودات هیولایی حاضر در بازی، یاکوشی نام دارند که نوعی هیولا است و ریشه در تئاتر کلاسیک دارد.

بازی Slitterhead

همانطور که در تریلر اولیه مشاهده می‌شود، بازی Slitterhead، در حالی که هنوز تا حدود زیادی همان اتمسفر ترسناک سری Silent Hill را در خود حفظ کرده است، اما به طور قابل توجهی با سایر بازی‌های ترسناک متفاوت است. برای اولین بار، به نظر می‌رسد این بار موجودات هیولایی در این عنوان بسیار شبیه به حشرات هستند که همین مورد باعث شده است تا در ابتدا این عنوان با Parasyte، یک مجموعه مانگای ترسناک علمی تخیلی محبوب، مقایسه شود.

در هر صورت، دیدن این که چگونه این هیولاهای جدید سیر داستانی بازی را شکل خواهند داد، هیجان انگیز خواهد بود، اگرچه طرفداران این عنوان احتمالا باید کمی صبر کنند. تویاما در همین مصاحبه اشاره می‌کند:

ما در حال حاضر در حال آماده شدن برای تکمیل و تأیید نهایی مفهوم اصلی نمونه‌ی اولیه از این بازی هستیم و سپس اندازه‌ی تیم خود را افزایش خواهیم داد و تولید در مقیاس کامل را آغاز خواهیم کرد. ما حداقل تا پایان سال ۲۰۲۲ مشغول ساخت این عنوان خواهیم بود. با این حال، در هر لحظه طرفداران خود را در جزیان اخبار بازی و پیشرفت روند توسعه‌ی آن خواهیم گذاشت.

بازی Slitterhead در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم‌هایی که هنوز مشخص نشده‌اند، عرضه خواهد شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ به نظرتان Slitterhead چگونه اثری خواهد بود؟ نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این عنوان با ما به اشتراک بگذارید.

...Mohammad...DeadSpaceCorvoVisible 6-tigh manDARKSIRENکاپتان استخونیpro_gamer93Black KnightAmin_The_GamerM.MTmasoud pc gamerX_Wolverine_X✎﹏ȏṃıԀvitto corleoneعلیMEYSAMB300🤘Mohsenj74

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید