اطلاعات جدید از بازی GTA V

۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۱

یکی از کاربران سایت Reddit که به محل نمایش دموی بازی GTA V در ورشو لهستان رفته بود ، با باز کردن یک نوشته  و ادعای دانستن اطلاعات جدید ، به سئوالات کاربران درباره جزئیات جدید این بازی جواب داد ! باوجود این که بعد از این کار ، این کاربر پروفایل خود و نوشته هایش را پاک کرده بود ، اما این اطلاعات بازیابی شده اند .

زمانی که از این کاربر سئوال میشود که بزرگترین تفاوت GTA IV و GTA V در چیست ، او پاسخ میدهد :” GTA V از یک چیز جادویی که “رنگ” نامیده میشود بهره میبرد ، این نسخه بسیار زیبا تر است ، زیبایی هایی که نمیشود در تریلر نمایش داد ! ” حالا باید دید که این کاربر واقعا دموی این بازی را دیده است یا نه !

او در ادامه در مورد اسلحه های بازی و نحوه شلیک میگوید :” وقتی شما میخواهید خشاب را عوض کنید ، تصویر به حالت آهسته میرود و شما یک شات از تمام اطراف خود را دارید . بنا بر این دید شما بهبود پیدا میکند و میتوانید بهتر تصمیم بگیرید . ” این کاربر تایید کرد که با توجه به چیزهایی که او فهمیده ، ممکن است این امکانات تغییر کند .

کاربر دیگری نیز این عکس را از بازی منتشر کرده است :

“زمانی که شما با اسلحه خود نشانه گیری میکنید ، زاویه دوربین تقریبا مثل زاویه دوربین در بازی Max Payne 3 است . فریم ریت بازی به گونه ای است که حتی در گرافیک های پایین نیز بازی تیک نداشته باشد ، بلکه از جزئیات تصویر کاسته شود . زاویه دوربین به هنگام راندن یک وسیله نقلیه ، به طور خودکار و کاملا اتوماتیک تغییر میکند و دید نسبتا باز و خوبی به شما میدهد . آب نیز یکی از بخش های جالب و زیبای بازی است که تا آن را بازی نکنید ، چیزی نمیفهمید .”

این بازی در 17 سپتامبر برای Xbox 360 و PS3 عرضه میشود .

 

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید