هر آنچه باید از فصل یازدهم Call of Duty Mobile بدانید

امیرعلی قهرمانی
۲۶ آذر ۱۴۰۰ - 11:35
call of duty season 11 final snow

به مناسبت انتشار فصل یازدهم بازی کال آف دیوتی: موبایل (Call of Duty Mobile)، در این مقاله نگاهی اجمالی به تمام اطلاعات منتشر شده از این ‌به‌روزرسانی خواهیم داشت.

فصل جدید عنوان Call of Duty Mobile ساعت ۳:۳۰ روز ۲۶ آذر منتشر شد و شاهد ورود نقشه‌ی جدیدی از عنوان Call of Duty Black Ops 4 و تعدادی از اسلحه‌های پرطرفدار سری به این بازی بودیم. جدا از این، اطلاعاتی از رویداد کریسمس افشا شده است که در این مقاله‌ به آن‌ها می‌پردازیم.

Call of Duty Mobile 11
فصل یازدهم عنوان Call of Duty Mobile تمی زمستانی دارد و از سری Black Ops به خصوص Balck Ops 4 الگو می‌گیرد

سال ۲۰۲۱ یکی از بهترین و پرکارترین سال‌های Call of Duty Mobile بود و طی آن شاهد انتشار به‌روزرسانی‌های متعددی برای این بازی بودیم. حالا با به‌ پایان رسیدن فصل دهم، به‌روزرسانی فصل یازدهم، بزرگ‌ترین به‌روزرسانی عنوان Call of Duty Mobile برای امسال خواهد بود.

فصل یازدهم که Final Snow (برف نهایی) نام دارد، اسلحه‌هایی از سری Black Ops و حالت چندنفره‌ی محبوب Undead Siege را به همراه رویداد جدیدی به بازی می‌آورد.

تریلر هنگام انتشار به‌روزرسانی Final Snow برای Call of Duty Mobile

نقشه‌ی جدید فصل یازدهم بازی Call of Duty Mobile

با توجه به تم زمستان در فصل یازدهم، اضافه شدن نقشه‌ی Icebreaker از Black Ops 4 به این بازی خیلی هم عجیب نیست، حضور این نقشه در به‌روزرسانی Final Snow اولین بار توسط حساب توییتر Call of Duty Mobile، با انتشار ویدیویی از محیط آن تایید شد. در این پست نوشته شده است:

آرامش قبل از طوفان… محل ماموریت بعدی مشخص شد!

نقشه‌ی Icebreaker در فصل یازدهم به عنوان Call of Duty Mobile می‌آید.

نقشه‌ی Icebreaker یکی از نقشه‌های محبوب بازی Call of Duty Black Ops 4 است. در این نقشه یک زیردریایی گمشده‌ی آمریکایی قرار دارد که دارای منابع اورانیومی‌‌ است.

اسلحه‌های فصل یازدهم Call of Duty Mobile

توسعه‌دهندگان Call of Duty Mobile برای فصل یازدهم از اسلحه‌های نوستالژیک بیشتری رونمایی کردند؛ اسلحه‌ی PKM از نسخه‌ی Modern Warfare و اسلحه‌ی D13 Sector از بازی Black Ops 3 در این فصل به بازی اضافه ‌می‌شوند.

Call of Duty Mobile Season 11
ورود این دو اسلحه به بازی Call of Duty Mobile مدتی قبل لو رفته بود اما حالا می‌دانیم که توسعه‌دهندگان قصد داشته‌اند این دو اسلحه را در فصل یازدهم وارد بازی کنند

اسلحه‌ی D13 Sector یک تیغ دیسکی شکل را شلیک می‌کند که می‌تواند چند بازیکن را به صورت همزمان از پا در بیاورد، در حالی که اسلحه‌ی PKM یک تفنگ LMG با لگد کم است.

بازگشت حالت Undead Siege به بخش چند نفره‌ی بازی

زامبی‌ها همیشه جزئی از سری Call of Duty بوده‌اند و در فصل یازدهم Call of Duty Mobile بازی‌بازان می‌توانند حالت زامبی محبوب Undead Siege را تجربه کنند.

Call of Duty Mobile Undead Siege
در حال حاضر حالت Undead Siege در عنوان Call of Duty Mobile جزء معدود بخش‌هایی از بازی است که در آن زامبی‌ها حضور دارند

توسعه‌دهندگان بازی طی اعلامیه‌ای اشاره کردند که به‌روزرسانی جدید Undead Siege، مخصوص آن دسته از بازی‌بازان حرفه‌ای است که اصرار داشتند این حالت حتی در درجه‌ی سختی Hard هم آسان است؛ البته جوایز جدیدی هم برای این بخش ارائه خواهد شد.

موارد افشا شده از رویداد کریسمس فصل یازدهم Call of Duty Mobile

حتی با وجود این که مدت زیادی از معرفی رسمی این به‌روزرسانی نگذشته و هیچ اطلاعات رسمی‌ای از رویداد پیش رو منتشر نشده است، جزئیات قابل توجهی از رویدادی با تم کریسمس در فصل یازدهم منتشر شده است که البته با تم زمستانی و برفی فصل جدید هم سازگاری دارد.

Call of Duty Mobile Holiday Update
طبق اطلاعات لو رفته رویداد کریسمس فصل یازدهم حاوی جوایز ارشمندی خواهد بود

با توجه به اطلاعات افشا شده، در این رویداد بازی‌بازان باید تمام ستاره‌های درخت کریسمس را که در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند پیدا کنند تا با استفاده از آن‌‌ها بتوانند رمز باز کردن یک صندوق مخفی در نقشه را به دست بیاورند که حاوی یک هدیه‌ی رمزآلود است.


با توجه به این که هنوز لیست کاملی از تغییرات موجود در این بازی منتشر نشده است، باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این فصل باشیم. در همین حین می‌توانید تمام اطلاعات منتشر شده از بازی موبایل بعدی سری Call of Duty را از اینجا مطالعه کنید.

IliyaCameraManعلیامیرعلی قهرمانی1100FanresidentevilMEYSAMB300

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید