چگونه Web Shooter را در Fortnite به دست بیاوریم

22 آذر 1400 - 13:11
Fortnite

در این مقاله تمام نکاتی را که برای به دست آوردن ابزار جدید Web Shooter در فصل سوم بازی Fortnite نیاز دارید بیان می‌کنیم.

اخیرا معلوم شد که ابزار Web Shooter شخصیت Spider-Man که در فصل جدید بازی Fortnite به آن اضافه شد، برای تمام شخصیت‌ها در دسترس خواهد بود؛ در این مقاله تمام اطلاعات مورد نیازتان را برای پیدا کردنش در نقشه‌ی بازی در دسترستان قرار می‌دهیم.

با توجه به مکانیک قدرتمند Web Shooter و برتری زیادی که در بازی ایجاد می‌کند، انتظار نداشته باشید که پیدا کردنش در دنیای بازی خیلی راحت باشد.

مکانیک تاز زدن و تاب خوردن در عنوان Fortnite هیجان مخاطبین را برانگیخته است. طرفداران این بازی تصاویر و ویدئو‌های زیادی را از این مکانیک، در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک گذاشته‌اند.

احتمال پیدا کردن ابزار Web Shooter در کجای نقشه‌ی جدید Fortnite بیشتر است؟

با توجه به اطلاعات منتشر شده از طرف دیتاماینر‌ها که اخیرا توانسته‌اند فایل‌های بازی را استخراج و کشف کنند، احتمال حضور این ابزار در برخی نقاط نقشه بیشتر است.

یکی از این دیتاماینرها با نام کاربری HYPEX در توییتر اشاره کرد که توانسته‌ به الگوی قرارگیری این ابزار در این بازی دسترسی پیدا کند. او طی پستی در این باره نوشت:

سرانجام ابزار Web Shooter شخصیت Spider-Man به بازی آمد و من توانستم محل قرارگیری آن را در فایل‌های بازی پیدا کنم.

در این تصویر مکان‌هایی را نشان داده‌ام که احتمال ظاهر شدن این ابزار حدود 90 درصد است. اگر در این مکان‌ها دنبالشان بگردید، می‌توانید آن‌ها را در کوله‌پشتی‌های متصل به دیوار پیدا کنید.

در این کوله‌پشتی‌ها یک آیتم برای افزایش سلامت، و یک دستگاه Web Shooter عادی یا یک دستگاه Web Shooter نامحدود وجود دارد. دستگاه Web Shooter عادی حدود 80 تار در خود دارد در حالی که ورژن نامحدود، همانطور که اسمش پیداست محدودیتی برای استفاده ندارد.

Fortnite
Web Shooter
محل تمامی مناطقی که کوله‌پشتی‌های حامل ابزار Web Shooter ممکن است در آن‌ها ظاهر شوند

ویدیوی زیر محل قرارگیری کوله‌پشتی‌ها را در بخش بیابانی نقشه نشان می‌دهد:

وقتی وارد یکی از مناطق مشخص شده در نقشه شوید، دنبال کوله‌پشتی‌ها روی دیوارها و سطوح مختلف بگردید.

همانطور که می‌بینید، با استفاده‌ی صحیح از این ابزار می‌توانید برتری بیشتری نسبت به دیگر پلیرها پیدا کنید و احتمال برد خود را بالا ببرید. بنابراین دفعه‌ی بعدی که خودتان را در موقعیت بدی می‌بینید، می‌توانید با استفاده از ابزار Web Shooter جان خودتان را نجات دهید.

امیرعلی قهرمانیJavad BarshoeeiAli Hassan nejadTin TinGhost

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید