مزایای پیش خرید بازی Forspoken مشخص شدند

20 آذر 1400 - 12:56
Forspoken

به تازگی مزایا و پاداش‌های پیش خرید بازی Forspoken مشخص شده است. هم‌چنین خرید نسخه‌ی Digital Deluxe بازی به شما دسترسی زودهنگام به بسته الحاقی In Tanta We Trust را خواهد داد.

مثل اکثر بازی‌های AAA، ساخته‌ی جدید استودیوی Luminous Productions یعنی Forspoken هم شامل نسخه‌های مختلف مثل Digital Standard و Digital Deluxe و جوایز پیش خرید می‌شود. خرید نسخه‌ی استیم بازی هم به شما آیتم‌های درون بازی ویژه‌ای می‌دهد. این آیتم‌ها شامل Elite Cloak (احتمال افزایش قدرت حمله به هنگام استفاده از یک آیتم سلامتی)، Overclock Nails (افزایش شانس زمین زدن دشمنان به هنگام استفاده از حملات پارکور و Spectra Combo Necklace (پر شدن زودتر نوار Magic) خواهند شد.

اسکوئر انیکس (Square Enix) گفته که احتمال موجود شدن این آیتم‌ها برای پلتفرم‌های دیگر در آینده وجود دارد. با این حال نسخه‌های دیگری هم از بازی در دسترس هستند. برای مثال نسخه‌ی Digital Deluxe بازی بر روی پلتفرم PC شامل خود بازی، یک مینی آرت‌بوک دیجیتال، موسیقی متن بازی و بسته الحاقی In Tanta We Trust خواهد شد. این بسته الحاقی در زمستان عرضه خواهد شد و با خرید این نسخه به آن زودتر دسترسی خواهید داشت. جالب است بدانید که بر روی پلی‌استیشن 5 با خرید این نسخه به یک Rare Resource Kit هم دسترسی خواهید داشت.

در همین حین پیش خرید بازی برای کنسول به شما No Limits Cloak، Symbol Combo Necklace، Trigger Happy Nails و یک Crafting Starter Kit را خواهد داد. بازی Forspoken در تاریخ 24 می 2020 (سه شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۱) برای پلی‌استیشن 5 و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

MEYSAMB300علیLucciola BalladAtomic SoldierMohsenj74Sina_2081FΛИŦΛSY@alistarNietj

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید