تلتیل گیمز روی عنوانی بر اساس سریال The Expanse کار می‌کند

شهریار شهبازنژاد
۱۹ آذر ۱۴۰۰ - 05:27

در مراسم The Game Awards 2021 اعلام شد که بازی ویدیویی از سریال موفق آمازون (Amazon)، The Expanse، توسط استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) در حال ساخت است.

سریال The Expanse که بر اساس کتاب‌هایی با همین نام به نویسندگی جیمز اس.ای کوری (James S.A. Corey) ساخته شده است، توانست به سرعت هواداران بسیاری برای خود جذب کند. این سریال از سال ۲۰۱۵ میلادی شروع شده و در فصل ششم به پایان خواهد رسید. کارا جی (Cara Gee) هنرپیشه نقش کامینا درامر (Camina Drummer)، برای بازی در نقش خود در این بازی ویدیویی بازخواهد گشت.

کاری جی گفت:

باعث افتخار من خواهد بود که دوباره در این نقش ظاهر شوم.

کارا جی ادامه داد که اخبار بیشتری از این بازی به زودی منتشر خواهد شد.

تل‌تیل گیمز برای بازی‌های داستان محور و قسمتی همچون The Walking Dead و The Wolf Among Us خود معروف است. این استودیو در آبان سال ۱۳۹۷ (نوامبر ۲۰۱۸) و بعد از اخراج بخشی از کارکنان خود، تعطیل شد. پیش از این تعطیلی، این استودیو با ساخت عناوین داستان محور از فرنچایزهای معروف همچون The Walking Dead ،Batman ،Minecraft و The Guardians of the Galaxy به موفقیت رسیده بود.

استودیوی تل‌تیل در سال ۲۰۱۹ و بعد از خرید بخشی از دارایی‌های این استودیو، توسط ال‌سی‌جی اینترتینمنت (LCG Entertainment) بازگشایی شد. کمی بعد از بازگشایی دوباره، این استودیو بازی The Wolf Among Us 2 را معرفی کرد. هنوز تاریخ انتشاری برای عناوین The Expanse یا The Wolf Among Us 2 اعلام نشده است.

Gramy kMehran.BaآرینP.morgan 𔓙Jonah hex (حامی حقوق بز 🗿🐐🐐🐐🐐)Playstation TMahyarMsmSMEYSAMB300

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید