شایعه: Alan Wake 2 در رویداد The Game Awards معرفی خواهد شد

17 آذر 1400 - 20:57

شایعات حاکی از آن هستند که استودیوی رمدی انترتینمنت به همراه اپیک گیمز به زودی و در جریان رویداد The Game Awars از بازی Alan Wake 2 رونمایی خواهند کرد.

با توجه به بسته‌ی الحاقی بازی Control یعنی AWE، توسعه و عرضه‌ی قسمت دوم بازی Alan Wake چندان هم دور انتظار نیست و انتشار نسخه‌ی ریسمتر شده‌ی این بازی با نام Alan Wake Remastered نیز این احتمال را افزایش می‌دهد. این نسخه‌ی ریمستر شده با همکاری بین استودیوی رمدی انترتینمنت (Remedy Entertainment) و اپیک گیمز (Epic Games) در اوایل سال جاری میلادی منتشر شد و شایعات انتشار نسخه‌ی دوم در آینده‌ای نزدیک دامن زد.

اما علاوه بر موارد فوق، شایعات قویاً حاکی از آن هستند که استودیوی رمدی در حال توسعه‌ی Alan Wake 2 است و هزینه‌های ساخت آن را به صورت تمام و کمال شرکت اپیک گیمز برعهده دارد. همچنین، این بازی ظاهراً پس از انتشار نسخه‌ی ریسمتر شده‌ی قسمت اول این بازی وارد مرحله‌ی تولید شده است و شبهات زیادی در مورد تاریخ انتشار آن وجود دارد.

البته، با توجه به صحبت‌های اخیر جف گراب (Jeff Grubb) در پادکست اخیر Nate the Hate، بازی Alan Wake 2 به زودی و طی رویداد The Game Awards معرفی خواهد شد. از طرفی دیگر، صحبت‌ها در این پادکست در مورد بازی مذکور به قدری با اطمینان زده شد که شنوندگان متعجب شدند. در مجموع، به نظر می‌رسد که این موضوع در قالب یک ترفند تبلیغاتی توسط رمدی با اصحاب رسانه در میان گذاشته شده است.

علاوه بر بازی فوق، احتمالاً در رویداد The Game Awards 2021 شاهد معرفی بازی جدید Sonic و انتشار تریلری از گیم‌پلی بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 خواهیم بود.

DeadSpacewhitedaybreakbellDARKSIRENmasoud pc gamerPlayStation Studios PS5AmirkhanBlack KnightWild RagePayaCastChiefalinerd2vitto corleoneP.morganBlackاینسایدر استخونیMohsen7_3_0Ali Hassan nejadmohsenj741100@alistarmore

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید