سریال Dexter: New Blood به ابهامات فصل قبلی پاسخ می‌دهد

17 آذر 1400 - 17:53

فصل پایانی Dexter رازها و سوالات بسیاری را درباره قاتل خود بجا گذاشت و حال Dexter: New Blood به آن‌ها پاسخ می‌دهد.

دکستر مورگان هویت واقعی خود را طی یک دهه گذشته پنهان کرده و به عنوان جیم لیندزی به یک زندگی باثباتی رسیده بود. تا جایی که پسر گمشده وی به نام هریسون مورگان با مهمانی ناخوانده سر می‌رسد، کرت کادول به عنوان یک قاتل سریالی شهر را به هرج و مرج کشانده و شریک زندگی وی آنجلا با شخص مهمی از گذشته‌اش که اسرار تاریک بجا مانده از میامی را زنده می‌کند، روبرو می‌شود.

در انتهای فصل گذشته دکستر مرگ خود را جعل کرد و بدون خداحافظی از دوستانش در پلیس میامی، هویت خود را تغییر داد تا زندگی تازه‌ای را در اورگان آغاز کند. از جایی که مشخص شده بود شخصیت‌هایی چون دب، ترینیتی و هریسون در کنار قاتل اصلی سریال در Dexter: New Blood حضور خواهند داشت، قسمت پنجم با حضور غیرقابل پیش بینی شخصیت آنجل باتیستا، باعث شگفتی شد.

فصل جدید واقعیات جدیدی را درباره شخصیت دکستر ارائه کرد، در حالی که به معمایی قدیمی درباره اطلاعات پلیس مربوط به هویت مخفی دکستر نیز پاسخ داد.

طی فصل هفت و هشت دیدیم که دکستر تا مرز فاش شدن هویتش به عنوان قصاب بزرگ خلیج هاربر پیش رفت تا جایی که شخصیت ماریا لاگرتا نیز قبل از کشته شدنش به دست دب به این واقعیت پی برد. در پایان فصل گذشته دیدیم که آنجل، جوی کوین و ماسوکا احتمال دارد که به هویت دکستر پی برده‌ باشند، اما تصمیم گرفتند تا بخاطر تصور این که وی مرده است اطلاعات را پیش خود نگه دارند. دانستن هویت واقعی دکستر نزد پلیس میامی در هاله‌ای از ابهام باقی ماند، اما در New Blood تایید شد که آنجل و سازمان هنوز پی به واقعیت نبرده‌اند.

پس از یک دهه زندگی در خفا، سری جدید نشان داد که پلیس محلی نیویورک از پس کاری که پلیس میامی در آن ناتوان بود، برخواهد آمد: شناسایی دکستر به عنوان قصاب خلیج هابر.

منبع: اسکرین‌رنت

DARKSIRENMEYSAMB3001100Mehran.Ba
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید